Skocz do zawartości
IGNOROWANY

halogeny z ebay'a do przedlifta


adasio13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie co myślicie o tych halogenach? jak będzie to wyglądało? może ma ktoś z Was takie założone?

http://www.ebay.co.uk/itm/FOG-LIGHTS-LAMPS-GRILLES-SET-FOR-AUDI-A4-B5-8D-1994-1998-WIRING-KIT-A18-/151140616770?pt=LH_DefaultDomain_3&fits=Car+Make%3AAudi%7CModel%3AA4&hash=item2330aeca42


?
To jak Panowie? A moze ma ktos zdj z takimi halogenami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką to ma żarówkę bo nie piszą? Jeśli ori to można zaryzykować.Piszę zaryzykować bo do końca nie jest wiadomo jak to spasuje? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pisza jaka zarowka, ale mysle ze typowa do halogenow

Myslalem ze moze ktos z forum zakladal takie do siebie, ewentualnie posiada moze ktos zdj jakby to wygladalo

http://www.ebay.co.uk/itm/FOG-LIGHTS-LAMP-GRILLE-SET-FOR-AUDI-A4-1994-1998-NEW-/170648534769?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item27bb71fef1

na tej aukcji podali, żarówki H3 12V 55W

to jak? jakieś opinie o tych halogenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to na aucie niestety. Widziałem gdzieś na forum zdjęcie tych halogenow. Chodzi mi głownie o kratki, sa całkiem inne niż ori i dlatego całkiem to sie nie zgrywa. Sam miałem na nie ochotę ale jak zobaczyłem na zdjęciu na aucie zrezygnowalem od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogłem ich znaleźć teraz. ale tak jak Trzesio mówi trzeba rzeźbić. Halo z polifta to jedna z opcji. W warsztacie jest też temat użytkownika bidzio "mój pomysł na halogeny w przedlifcie", nie pamiętam dokładnie. Jest tam kilka opcji. Ja się mocno zastanawiam nad soczewką z a6 c5 i rezaniem przedliftowej kratki i tej z c5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...