Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BFB błąd 17536, prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj po podpięciu pod vcds miałem błąd 17536 fuel trim: bank 1; system too lean P1128 - 001 upper limit exceeded; intermittent.

Auto śmiga na LPG, jednak logi mam tylko na benzynie, ponieważ pierwsze robiłem na LPG, a potem na benzynie i mi je po prostu podmieniło zamiast utworzyć nowe. Jeśli trzeba, zrobię jutro na LPG jeszcze raz. Ogólnie z rana mam nierówne obroty na ssaniu, jakby nie chodził na wszystkich cylindrach plus kopci na biało. Da radę wyczytać coś z tych logów?

Grupa 002, 033: http://vaglog.com/log_214448.html
Grupa 003, 115: http://vaglog.com/log_214449.html
Grupa 020, 118: http://vaglog.com/log_214450.html

Dziękuję z góry za porady.

Opublikowano

Filtr powietrza to czysty jest ?
Mało na przepływie masz

Opublikowano
  • Autor

Wymienialem filtr jakieś 3 tys km temu.

Opublikowano

Przepływka za mało wskazuje, jeśli dolot szczelny to do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Ile powinna modelowo pokazywać? 120?

Opublikowano

Około 134 g/s
120g/s to dla 150 konnego

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem dziś logi na LPG

Grupa 002, 033: http://vaglog.com/log_214448.html
Grupa 003, 115: http://vaglog.com/log_214449.html
Grupa 020, 118: http://vaglog.com/log_214450.html

Jakieś sugestie? Jak lambda? Po logach czytałem błędy i ponownie miałem błąd 17536.

Na porannym rozruchu mam taki oto dymek.

oBxDC8.jpg

Opublikowano

Wymiana przepływki chyba nieunikniona jesli dolot szczelny.

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś w euro car parts i kupiłem przepływomierz Boscha. Dostanę 36 funtów z powrotem jeśli oddam swój stary przepływomierz. Nie jest fabrycznie nowy a jedynie odnowiony przez Boscha. Otworzyłem pudełko, a on nawet nie jest wyczyszczony, przynajmniej z zewnątrz tego nie widać... Numer się zgadza. Założę go jutro i spróbuje zrobić na nim logi. Mam nadzieję że nie zrobili mnie w balona lub ewentualnie nie dostałem w pudełku czyjegoś starego przepływomierza...

Logi na nowej przepływce

Grupa 002, 033: http://vaglog.com/log_214735.html
Grupa 003, 115: http://vaglog.com/log_214736.html

I stara jeszcze raz po 2 godzinach. Okazało się że nie dolot nie był dobrze spasowany.

Grupa 002, 033: http://vaglog.com/log_214769.html
Grupa 003, 115: http://vaglog.com/log_214770.html

Edytowane przez Rafal2222

Opublikowano

Ta nowa przeplywka wskazuje generalnie lepiej niz stara ale nadal cos mu dolega, blad pojawia sie czy juz nie?

Opublikowano
  • Autor

Ta nowa przeplywka wskazuje generalnie lepiej niz stara ale nadal cos mu dolega, blad pojawia sie czy juz nie?

Na razie błąd nie wrócił. Nie przejechałem jednak zbyt wiele, raptem 100km. Z ciekawości zmienię filtr powietrza, zobaczę czy będzie poprawa. Mam jednak wciąż nierówną pracę na zimnym silniku. Jakieś sugestie? Jeżeli cewki do wymiany, to pokaże błąd? Mam dwie beru i dwie boscha, które były oryginalnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.