Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o logi Adr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy z tych logów statycznych jest coś niepokojącego?

STATYCZNE:
Grupa 009, 010, 011: http://vaglog.pl/log_214521.html
Grupa 015, 016, 017: http://vaglog.pl/log_214522.html
Grupa 012, 013, 014: http://vaglog.pl/log_214523.html
Grupa 000, 001, 002: http://vaglog.pl/log_214524.html
Grupa 003, 004, 005: http://vaglog.pl/log_214525.html
Grupa 006, 007, 008: http://vaglog.pl/log_214526.html

Podobno był problem z sondą że zalewa a także korekty lub czasy wtrysku. Była uwaga zwrócona na przepływomierz że troszkę za dużo wskazuję były trzy podmieniane brak zmiany. Po oględzinach zlokalizowałem zapchany ezektor został udrożniony.

Opublikowano

Wynika tyle ze cos jest pokrecone z tymi logami, coolant temerature z jednostką ms a w drugim przypadku g/s...

Opublikowano
  • Autor

Co masz na myśli, można dokładniej? Te g/s to rozumiem przepływomierz? Jeżeli tak to podmieniałem już dwa, różnicy nie było. Szukałem także przy odmie czy nie zaciąga lewego powietrza to był jeden pęknięty przewód ale to też nic nie zmieniło. A te ms co to takiego i ile powinno wynosić? Tak samo jak g/s z tego co czytałem to 2-4 g/s

Opublikowano

Złota zasada jest aby robić logi pojedynczo. W tych co zrobiłeś coś się pomieszało.

Opublikowano
  • Autor

Złota zasada jest aby robić logi pojedynczo. W tych co zrobiłeś coś się pomieszało.

Ok przepraszam mój błąd. Dzisiaj do wieczorka postaram się wrzucić nowe z dynamicznymi

Złota zasada jest aby robić logi pojedynczo. W tych co zrobiłeś coś się pomieszało.

Ok przepraszam mój błąd. Dzisiaj do wieczorka postaram się wrzucić nowe z dynamicznymi

Proszę o to logi, niestety tylko statyczne na dynamiczne zbrakło czasu mam nadzieje że te wystarczą

BASIC SETTINGS:
Opublikowano

Znowu nie doczytałes, czy wiesz co to jest BASIC SETTINGS ????? jesli logowałes wszystko na BS to mamy odpowiedz dlaczego wychodzi takie zamotanie z jednostkami.

Przepływka i sonda według tego co wstawiłes wygląda ok, zrób po ludzku dynamiczne. Z tego co pamietam to w grupach 20,22,23 jest wypadanie zapłonów a w 26 napięcie cewek. W 90, 93 jest napinacz łancucha ale w twoim jest chyba jeszcze bez czujnika.

Nie doszedłem jeszcze jak sprawdzić mały i duzy obieg kolektora, w 1.6 8V jest taka sama klapka i tez nie wiem jak ją uruchomić BSami ale moze wkońcu ktos podpowie jak to sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

Znowu nie doczytałes, czy wiesz co to jest BASIC SETTINGS ????? jesli logowałes wszystko na BS to mamy odpowiedz dlaczego wychodzi takie zamotanie z jednostkami.

Przepływka i sonda według tego co wstawiłes wygląda ok, zrób po ludzku dynamiczne. Z tego co pamietam to w grupach 20,22,23 jest wypadanie zapłonów a w 26 napięcie cewek. W 90, 93 jest napinacz łancucha ale w twoim jest chyba jeszcze bez czujnika.

Nie doszedłem jeszcze jak sprawdzić mały i duzy obieg kolektora, w 1.6 8V jest taka sama klapka i tez nie wiem jak ją uruchomić BSami ale moze wkońcu ktos podpowie jak to sprawdzić.

Basic setings to nastawy podstawowe. Czyli źle robiłem? Proszę o wytłumaczenie w takim razie. Czy nie chodzi o to żeby robić w measuring block statyczne i dynamiczne?

Opublikowano

Bs to nastawy, w twoim przypadku nie interesuje cię ta opcja. Logi dynamiczne i statyczne robimy w MB. Gdybyś przeczytał FAQ diagnostyki czyli podwieszony temat to wszystko wiedział byś odrazy.

Opublikowano
  • Autor

Bs to nastawy, w twoim przypadku nie interesuje cię ta opcja. Logi dynamiczne i statyczne robimy w MB. Gdybyś przeczytał FAQ diagnostyki czyli podwieszony temat to wszystko wiedział byś odrazy.

Sorki moja wina. Kiedys pisalem na forum passata w ktorej grupie powinno sie logowac nie otrzymalem znaczacej odpowiedzi. Odrobie lekcje i przeczytam. Po pracy wrzucę logi.

Bs to nastawy, w twoim przypadku nie interesuje cię ta opcja. Logi dynamiczne i statyczne robimy w MB. Gdybyś przeczytał FAQ diagnostyki czyli podwieszony temat to wszystko wiedział byś odrazy.

Sorki moja wina. Kiedys pisalem na forum passata w ktorej grupie powinno sie logowac nie otrzymalem znaczacej odpowiedzi. Odrobie lekcje i przeczytam. Po pracy wrzucę logi.

O to logi mam nadzieję że zrobiłem prawidłowo. Proszę o wyrozumiałość....W 90 i 93 nic nie pokazywało.

DYNAMICZNE:
Opublikowano

Przepływka ok, sonda ok, zapłony nie wypadają, cewki wyglądają ok. Na bardziej szczegółowe opinie musisz czekać od bardziej doświadczonych userów, dla mnie diagnostyka PB to porażka, dalej jest cos pokręcone z jednostkami dlatego sie poddaje w szczegółowej ocenie.

Opublikowano
  • Autor

Ok, mimo to wielkie dzieki za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.