Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 srebrny lis


stanlejgks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Na forum jestem już dość długo więc przyszedł czas pochwalić się tym co mam

Audi A4 B7 avant kolor srebrny (LY7W)

1,9 TDI silnik BRB bez DPF

rocznik 2006

Samochód tylko rok w Niemczech a potem śmigał już po polskich ścieżkach więc i przebieg niezbyt duży, jak kupiłem było 240 tyś teraz po półtorej roku jest 265 :D

Hmm to teraz to co mamy na pokładzie a za wiele nie mamy :(

- 6 poduszek

- ESP

- klimatronik dwustrefowy

- dwie elektryczne szyby

- tempomat

- dwa podłokietniki

- i najważniejsze grzane tyłki.

Nagłośnienie standardowo Harmann

Po zakupie stało na fabrycznych 16 stalowych ale szybko pojawiły sie alumki 17" RH. Prezentuje się znacznie lepiej.

W planach...

- kierownica wielofunkcja koniecznie skórzana

- wymiana tunelu na taki bez tej archaicznej dokładki na telefon

- lekkie przeróbki zderzaków (tym bardziej że tylny załatwiła mi dziewczyna :angry: )

- odblokowanie pełnego fisu.

No to teraz fotki a za chwilkę kawałek historii

fa2h8kj4.jpg

m7vj8lr7.jpg

uo9642s7.jpg

9nwpmu77.jpg

No to teraz trochę historii. Wcześniejsze moje wozy to BMW E36 potem Meganka. Ale zawsze coś mnie ciągneło w stronę Audi aż pewnej pracującej nocy padł pomysł, trochę rozmów z kobietą i zaczęły się poszukiwania. I tu odrazu założyłem że szukam, sedana, koniecznie czarnego, w benzynie i w budzie B6. No a wyszło jak widać. Wszystko jest inaczej. Przekonało mnie to że samochód kupiony nie u handlarza, zwykli ludzie z sąsiedniego osiedla potrzebowali się go pozbyć to przygarnąłem lisa. Choć w sumie to jest ona :wink:

Na start poszły zmiany wszystkich płynów, rozrządu i tarcze z klockami. Teraz zamontowane wszystkie filtry z Manna, tarcze i klocki Textar, olej oczywiście Castrol Egde. Koszty spokojne (plusy pracy w motoryzacji :wink: ).

Niestety dość szybko samochód został delikatnie uszkodzony przez moją dziewczynę, o ile rysy na tylnym nadkolu ogarnąłem to zderzak i prawe tylne drzwi będę musiał raczej wymienić.

Po zmianie felg auto stanęło ciut niżej i tym razem trochę ucierpiał przedni zderzak. Ech te polskie krawężniki.

No a teraz czekam na krytykę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś samochód pojechał do mechanika. Wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynia. Do tego tylne stabilizatory. Czekam aż wróci i wrzucę fotki wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co robić :naughty: Złap się z chłopakami z Tychów i podjedź na spota. :good: Bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokości i bez awaryjności :thumbup1:

Ups błąd :facepalm: - bezawaryjności!!!!!

Edytowane przez beny2303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audianka wróciła od mechanika i silnik poszedł sporo w górę, jednak wylane poduchy dawały mocno po d*pie. Teraz tylko czekać na wypłatę i jedziemy chipować. Ciekawe jak to wpłynie na spalania bo póki co na laciu 235 po mieście wychodzi jakieś 8 litrów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie chipujesz?

jak coś to w dynosofcie w Katowicach jest teraz grupówka za 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 3.0 QUATTRO w mieście 9 - 10 to już max! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech trzeba było kupić potwora to bym choć wiedział za co tak duże zużycie hehe. Ale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to banan na twarzy :banan:

Po tuningu będzie podwójny :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade odebrać auto to zobaczymy jak to wyszło

No to autko odebrane. W serii powinno być 116 koni a wyszło 131[emoji3] podniesione na 147 do tego 332 Nm i wreszcie nie ma tej turbo dziury...

8ygs2e.jpg

no i wykresik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie nie ma tej turbo dziury...

po 1: turbo dziury nie da się usunąć całkowicie

po 2: można zmniejszyć efekt ale po samym sofcie za wiele w temacie TD się nie zmieni.

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...