Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

żółta konewka FIS z napisem "sensor"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co oznacza ikona zółtej konewki z napisem sensor??? olej jest w normie

ikonka na fisie pojawia sie co jakiś czas na ok minute po czym gaśnie można tak jeżdzić???

Opublikowano

Podłączyć Vaga i sprawdzić, wydaje mi sie że czujnik oleju :)

Opublikowano

wyciągnij czujnik, przedmuchaj i powinno hulać :)

Opublikowano
  • Autor

aby wyciągnąć czujnik trzeba spuścić olej prawda??? wtyczke od czujnika przeczyściłem nie pomogło

Opublikowano

Tak olej trzeba spuścić, skoro wtyczka i połączenie są ok, to problem leży w samym czujniku

Opublikowano
  • Autor

ale puki co można tak jeżdzić???komunikat ten pojawia sie raz na jakiś czas

Opublikowano

póki co jeżeli nic się konkretnego nie dzieje oprócz ostrzeżenia o ciśnieniu a olej jest w normie to raczej nie ma problemu, ale polecałbym Ci to zrobić jak najszybciej ;)

Opublikowano

Ten czujnik niema nic wspólnego z ciśnieniem oleju, jeżeli poziom oleju masz ok na bagnecie można jeździć

Opublikowano
  • Autor

po co właściwie jest ten czujnik??

kiedyś myślałem ze to czujnik od temperatury oleju

Opublikowano

jak wyjmiesz czujnik sprawdz cisnienie oleju

Opublikowano

po co właściwie jest ten czujnik??

kiedyś myślałem ze to czujnik od temperatury oleju

Czujnik ten mierzy też temperaturę oleju tylko zegary tego nie pokazują, jak to jest np w A4B5 lub A6C5 a sam poziom oleju to można to potraktować jako uzupełnienie bagnetu

Opublikowano
  • Autor

OK czyli podczas wymiany czujnika zmierzyć ćiśnienie oleju czy nie bo nie wiem bo jak ten czujnik nie ma nic wspolnego z ćiśnieniem oleju pozatym jak mierzy sie cisnienie oleju

Opublikowano

Czujnik ten jest w dnie miski olejowej i niema nic wspólnego z ciśnieniem oleju, natomiast czujnik ciśnienia oleju jest w podstawie filara oleju i aby je zmierzyć wykręcasz go i wkręcasz manometr.

Opublikowano
  • Autor

OK czyli tak czy inaczej rozumiem ,że ten czujnik to takie uzupełnienie bagnetu w razie jak oleju jest za mało to dzieki niemu na fisie pokazuje sie ikonka

a do tego mierzy temp.oleju

a można w jakiś sposób na zegarach odczytać np wartości ładowania ,temp oleju ,ćiśnienie oleju itp

kiedyś w audi b3 miałem takie zegary ori

natomiast w bmw miałem od tego ukryte menu komputera pokładowego obc

Opublikowano

Na zegarach tych wartości nie można odczytać

Opublikowano

Sprawdź bezpiecznik!

Opublikowano
  • Autor

BEZPIECZNIK ale który???

Opublikowano

bezpiecznik nr5, ale to raczej nie to bo nie działały by zegary

Opublikowano
  • Autor

jak ten czujnik jest zepsuty to nie powinna także sie zapalać kontrolka odnośnie min stanu oleju??

Opublikowano

Nie tylko komunikat SENSOR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.