Jump to content
IGNORED

sportowe wydechy do 1.8 T

marcinojawo

Recommended Posts

Witam poszukuje sportowe wydechy do mojej a4 b6 1.8 t 163 .

Albo co polecacie :)

• Upvote 1

Witam, ja również za niedługi czas będe na etapie budowy wydechu, zainteresowałem sie projektem naszego klubowego kolegi którego brzmienie bardzo mi sie podoba, obczaj sb : https://www.youtube.com/watch?v=fqyaDxq-SNc

Fajnie śpiewa, jednak mi pasuje oryginalne brzmienie :). Jak jadę ze swoją kobietą i kopnę maleńką w gaz to słyszę: "Ejjjj - nie włączaj już tego ryku - proszę" :D To znaczy, że brzmienie jest bez zarzutu...

witam.

podepnę się pod temacik.

szukam jakiś końcowych tłumików do mojej 1.8 t a4 b6.

szukam czegoś w miarę taniego coś w miarę głośnego, i jeszcze ewentualnie wytnę tłumik środkowy.macie jakieś propozycję?

po najniższej linio oporu , końcowe tłumiki od S4 sztuk 2 i wywalić tłumik środkowy, spowoduje to mruczenie auta przy rozpędzaniu i schodzeniu z obrotowy , podczas stałej jazdy nie buczy w kabinie co przy dłuższych trasach było by uciążliwe

jak nie masz zamiaru podlaczac klapek wydechu to nie radze tlumikow z S4, z otwartymi klapkami bucza i sa meczace

tak samo jak do 4.2 musisz miec kompletna instalacje

a zakładał ktoś mugeny? chyba trochę lipa? ile ma ori średnice w 18 t ? chciałbym coś większego np.średnica 100.

a wywalenie kata coś da lepiej czy gorzej? zawsze jak miałem auto to kata wywalałem,a teraz w b6 zastanawiam się co zrobić

to samo... wywalic.. ;)

dzwieku samo wywalenie kata mocno nie zmieni

no to wywalam hehe.i do tego szukam czegoś basowego na tył i będzie chyba ok.a jak mało to środkowy do wywalenia.

jak ktoś chcę to tylne tłumiki ori w ładnym stanie mam na zbyciu.

a jak bedzie ,jak zamiast tylnych tłumików zamontuje rury,że stali nie rdzewnej ? będzie głośno?