Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiary plecionki AFN/AVG


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

Przekopałem całe forum i nie znalazłem konkretnie podanych wymiarów łacznika elastycznego tzw. plecionki.
Czy byłby ktoś uprzejmy podać wymiary plecionki w silnikach AFN / AVG?
Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę :)

Mam plecionke do wymiany ale chcętnie zmierzyłbym swoją i porównał.

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wstawioną jakąś uniwersalną. W pobliskim sklepie widziałem sporo rozmiarów na regale. Chyba najprościej jest wyciąć i podjechać do sklepu i coś dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zbyt sprawna wymiana. Ja będąc upaćkany z sadzy wolałbym mieć plecionkę przygotowaną pod ręką.

Rozmiar plecionki do afn to 50x120. Proponuję podpiąć gdzieś tą informację, bo nieźle trzeba się naszukać żeby dowiedzieć się, że plecionką do afna audi jest uniwersalna plecionka vw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w orginale chyba jest mniejsza, przynajmniej u mnie, ale na logige jak sie ja utnie to trzeba wstawiac wieksza, moze dlatego zamiast 50x100 wstawia sie 50x120 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar plecionki do afn to 50x120. Proponuję podpiąć gdzieś tą informację, bo nieźle trzeba się naszukać żeby dowiedzieć się, że plecionką do afna audi jest uniwersalna plecionka vw

Panowie !!!

Nie wiem skąd macie te wymiary ale ja postanowiłem zrobić foto i pomierzyć tą plecionkę do AFN ori moja I proszę różnica spora :decayed:

[/url]">http://http://www.directupload.net'>dzzknqfb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 to srednica wewnetrzna. 120 dlatego, że kątówą nie utniesz idealnie, wiec lepiej mieć po centymetrze z każdej strony na spaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 to srednica wewnetrzna. 120 dlatego, że kątówą nie utniesz idealnie, wiec lepiej mieć po centymetrze z każdej strony na spaw

średnica rury która wchodzi do plecionki to jest 55mm .Dodam że mierzyłem obok spawu suwmiarką Więc srednica wewnętrzna plecionki też musi być minimum 55mm .A Ty skąd masz te wymiary średnicy ??Bo długość 110-120mm No można przyjąć za ok

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...