Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szarpanie na 4 biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z moim 1.9tdi a mianowicie skrzynia automat 4 biegowa przy stalej przedkosci sa ledkie szarpania na 4 biegu i zdarza sie szarpniecie z 3 na 4 bieg . pozdrawiam

Opublikowano

Podczas stałej prędkości na 4 biegu falują obroty?

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie tylko czuc letkie szarpania

Opublikowano

Podepnij vaga i sprawdź błędy.

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
  • Autor

teoretycznie ostatnio nie bylo zadnych bledow podpinany byl pod vag wymieniany byl olej w niej i filtr a moze trzeba wyczyscic te zawory a zalany byl castrol atf dex 2

Opublikowano

Przed wymianą oleju było wszystko w porządku?

Opublikowano
  • Autor

Nie czulem tego szarpania a moze ten olej guwniany

Opublikowano

Ten castrol nadaje się do tej skrzyni.

Zdarzają się przypadki w których po wymianie oleju w ASB pojawiają się problemy.

W pierwszej kolejności masz do sprawdzenia stan oleju - potrzebujesz vaga, poziom oleju sprawdza się gdy będzie on rozgrzany do temp. 35 max. 40 stopni.

Jeśli przy temp. 40 stopni nie będzie się sączył z otworu spustowego to trzeba dolać.

Jeśli stan oleju jest w porządku to micha w dół i wykręcenie sterownika hydraulicznego i jego wyczyszczenie oraz diagnostyka.

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki po sprawdzam wszystko i dam znac

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

podlaczylem vaga i wykasowalem wartosci wyuczone i jak narazie jest wszystko w porzadku

Opublikowano

Mógłbys napisać co dokładnie zrobiłeś vagiem?

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

tak dokladnie to kolega mi podpinal jutro sie go zapytam i dam znac

Opublikowano

Juz mniej więcej wiem o co chodzi - o przywrócenie ustawień fabrycznych sterownika.

Czyli zapisanie wartości "0" na "zerowym" kanale adaptacji (00)

Opublikowano
  • Autor

Tak wlasnie zrobilem i jest na razie dobrze

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam mam problem po wymianie oleju i filtra w skrzyni biegów automatyczna 4 biegowa , po wymianie oleju zdarzają się luki czasowe miedzy biegami ,co się dzieje mianowicie auto po dojechaniu do krzyżówki i naciśnięciu stop i puszczeniu nie rusza tylko po chwili i szarpnie autem później jest ok,również na skręcie i dodaniu gazu też jest luka czasowa i szarpniecie po dodaniu gazu przed wymiana nie było takiej sytuacji. Skrzynia pracowała dobrze czyżby warsztat źle coś zrobił..

Edytowane przez Audimaniaka4

Opublikowano

Masz kabel vag żeby sprawdzić błędy w sterowniku skrzyni?

Warsztat wymienił Ci tylko filtr i olej? Ruszali sterownik hydrauliczny?

Skrzynia "ciągnie" tak samo jak przed wymianą oleju?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak skrzynia ciągnie tak samo jak przed wymianą,dziś zakupiłem z viakena kabel diagnostyczny i sprawdzę co pokaże ,a co mechanik robił przy skrzyni to się nie dowiedziałem muszę zadzwonić i spytam się.Dziś ciekawy przypadek drugi z kolei ,dojechałem do krzyżówki noga na pedał hamulca auto stop,puszczam stop a auto stoi :( drugi raz na hamulec nic to samo za trzecim razem o audi rusza normalnie hmm czyżby gdzieś sygnał od hamulca nie dostawał ze już noga na hamulcu nie jest ?

Opublikowano

Zadzwoń i pytaj czy grzebali przy sterowniku htdraulicznym.

Kabel też się przyda, może coś komputer skrzyni wyłapał.

To że skrzynia nie ma pełzania, nie jest powiązana z hamulcem.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam podpiąłem się vagiem pod komputer i z czytał mi z skrzyni automatycznej błąd: 00526 - Brake Light Switch-F 27-00 - Implausible Signal,dodam ze w audi robili maglownice bo ciekła wymieniali ją i drugi bład z silnika :18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent, nic więcej mi nie wyskoczyło,teraz od czego zacząć by rozwiązać problem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.