Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekkul

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mialem podobny przypadek w tusconie tez gasł przy mocnym hamowaniu a byla zalozony zamiennik pompki paliwa w baku . zalozylem orginal i problem zniknol.
  2. piotrekkul odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    ja do swojej tez zalewlem castrola 10w40 i pobierala mi wiecej oleju teraz jezdze na valvoline 5w50, i nie narzekam narazie przy mocnej jezdzie pobiera miej wiecej 0,5l oleju na 1tys.
  3. Tak wlasnie zrobilem i jest na razie dobrze
  4. tak dokladnie to kolega mi podpinal jutro sie go zapytam i dam znac
  5. podlaczylem vaga i wykasowalem wartosci wyuczone i jak narazie jest wszystko w porzadku
  6. piotrekkul odpowiedział(a) na piotrekkul temat w 2.8
    wiesz wczesniej mialem te swiece i szalenstwa nie bylo narazie te boscha daja rade
  7. piotrekkul odpowiedział(a) na piotrekkul temat w 2.8
    Takie mi w sklepie doradzili to nie zakladac ich i tez takie mi doradzali BKR6EKUB te moze lepsze beda Oddalem te swiece i zalozylem boscha 0 242 235 748
  8. piotrekkul opublikował(a) temat w 2.8
    Witam mam zamiar zalozyc do mojej a4 swiece zaplonowe bosch 0 242 240 653 do gazu co wy myslice na ten temat .
  9. Ok dzieki po sprawdzam wszystko i dam znac
  10. Nie czulem tego szarpania a moze ten olej guwniany
  11. teoretycznie ostatnio nie bylo zadnych bledow podpinany byl pod vag wymieniany byl olej w niej i filtr a moze trzeba wyczyscic te zawory a zalany byl castrol atf dex 2
  12. wlasnie nie tylko czuc letkie szarpania
  13. piotrekkul opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam problem z moim 1.9tdi a mianowicie skrzynia automat 4 biegowa przy stalej przedkosci sa ledkie szarpania na 4 biegu i zdarza sie szarpniecie z 3 na 4 bieg . pozdrawiam
  14. piotrekkul odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    witam . koledzy a co myslicie o 10w60 edge castrol jak moja a4 2.8 bierze okolo 1l na 1tys,
  15. sa dwa katalizatory

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.