-
Gaśnie przy mega gwałtownym hamowaniu.
mialem podobny przypadek w tusconie tez gasł przy mocnym hamowaniu a byla zalozony zamiennik pompki paliwa w baku . zalozylem orginal i problem zniknol.
-
Ile pali oleju wasze v6:)
ja do swojej tez zalewlem castrola 10w40 i pobierala mi wiecej oleju teraz jezdze na valvoline 5w50, i nie narzekam narazie przy mocnej jezdzie pobiera miej wiecej 0,5l oleju na 1tys.
-
szarpanie na 4 biegu
Tak wlasnie zrobilem i jest na razie dobrze
-
szarpanie na 4 biegu
tak dokladnie to kolega mi podpinal jutro sie go zapytam i dam znac
-
szarpanie na 4 biegu
podlaczylem vaga i wykasowalem wartosci wyuczone i jak narazie jest wszystko w porzadku
-
swiece bosch
wiesz wczesniej mialem te swiece i szalenstwa nie bylo narazie te boscha daja rade
-
swiece bosch
Takie mi w sklepie doradzili to nie zakladac ich i tez takie mi doradzali BKR6EKUB te moze lepsze beda Oddalem te swiece i zalozylem boscha 0 242 235 748
-
swiece bosch
Witam mam zamiar zalozyc do mojej a4 swiece zaplonowe bosch 0 242 240 653 do gazu co wy myslice na ten temat .
-
szarpanie na 4 biegu
Ok dzieki po sprawdzam wszystko i dam znac
-
szarpanie na 4 biegu
Nie czulem tego szarpania a moze ten olej guwniany
-
szarpanie na 4 biegu
teoretycznie ostatnio nie bylo zadnych bledow podpinany byl pod vag wymieniany byl olej w niej i filtr a moze trzeba wyczyscic te zawory a zalany byl castrol atf dex 2
-
szarpanie na 4 biegu
wlasnie nie tylko czuc letkie szarpania
-
szarpanie na 4 biegu
witam mam problem z moim 1.9tdi a mianowicie skrzynia automat 4 biegowa przy stalej przedkosci sa ledkie szarpania na 4 biegu i zdarza sie szarpniecie z 3 na 4 bieg . pozdrawiam
-
Ile pali oleju wasze v6:)
witam . koledzy a co myslicie o 10w60 edge castrol jak moja a4 2.8 bierze okolo 1l na 1tys,
-
ilość katalizatorów audi a4 b5 2.8
sa dwa katalizatory