Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 3.2 FSI V6 QUATTRO CALA AVANT 2xS LINE


siwy36

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak ty zastanawiałem się nad kupnem 2, 0 TFSI 211KM, ale przeraził mnie pobór oleju :kwasny: dlatego zacząłem szukać silnika 3.2 FSI CALA i troszkę się zeszło jednostka raczej bez awaryjna na łańcuchu silnik, wolnossący fajnie brzmi i do tego bardzo elastyczny i jeszcze :quattro: nie bez powodu montowany ładnych parę lat w Audi A4,A6 i wycofany jak dobrze pamiętam 2011 i zostały tylko 3.0 TFSI oraz zakup oleju :kwasny: .Jak już znajdziesz, bo na pewno się naszukasz B8 z tym silnikiem na pewno sprawdź w serwisie historię i czy silnik nie ma błędów, co do spalania to zależy, jaką masz nogę, ale da się jeździć przyzwoicie jak ostatnio leciałem na Dortmund 130/140 tempomat spalanie około 9-9.5 Litra, więc nie jest źle chyba, że chcesz polecieć lewym to łyka z niczego nie ma nic ale jak nie robisz jakoś wielkich kilometrów to warto bo ja to mam ciężko 12 tysięcy rocznie zrobić więc taki a nie inny wybór :) .

Edytowane przez siwy36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś okazję przejechać się 2.0 TFSI, jakie wrażenia w porównaniu do 3.2 FSI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...