Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Ślizgaznie sprzegła" multitronic


mihas66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi A4 B6 2001 rok FWD automat czyli multitronic, silnik 2.0 alt benzyna 136hp, 160tyś przebiegu na 100% realnego, olej w skrzyni 20tys temu zmieniany, auto nigdy nie ciągało przyczepek... Auto nie szarpie chodzi ogólnie ok bez problemów jednak jest problem gdy auto musi przejechać przez duży próg pierwszym razem było to na wstecznym gdy wjeżdżałem przez duży próg mimo zwiększania obrotów stopniowo przez ok 15sek nawet do 4tyś auto nie przejechało i odpuściłem. Ostatnio znów miałem taka sytuacje jednak do przodu mocno załadowanym autem i tez nie dało rady po zakręceniu silnika do 3.5tys odpuściłem.... Ostatnia sytuacja na mocno rozgrzanym aucie tzw trasa 100km szybka więc adaptacja na pewno była ok bo kilka razy ruszałem itp. Pytanie co się dzieje? Mokre sprzęgła się kończą czy co? Adaptacja do przodu na pewno ok... Auto z tego co wiem 7 lat temu miało aktualizacje sterownika silnika i skrzyni w aso więc raczej nie działa na oryginalnym sofcie z 2001 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał to mam dwumasa w stanie idealnym do multitronica z 1.8T BFB jeśli by ci podeszło daj znać, robiłem SWAPA na manual i mam na sprzedaż za dobre pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...