Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2,0 T kontrolka EPC


Seba206

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie wiem czy ten temat był już poruszany, ale jestem tu nowy i jeszcze nie mogę się odnaleźć, więc proszę o wyrozumiałość.

Posiadam zakupione całkiem nie dawno audo a4 b8 2,0 TFSI 211km . Auto jest z 2009 roku i ma przebiegu około 50 tys. km. Długo stało, więc muasiałem trochę rzeczy w nim powymieniać po rozruszaniu się auta i generalnie powiedzmy, że jest ok, poza tym, że ze dwa razy po odpaleniu zimnego silnika słyszalny był wyraźny dźwięk takiego huczenia spod maski i zapaliła się kontrolka EPC wraz z migającym check'em i silnik trochę nie równo pracował. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu problem zniknął i jakby nigdy nic. Raz też w trakcie dynamicznej jazdy na łuku zapaliło mi się EPC i auto straciło wyraźnie moc wchodząc w tryb awaryjny po wyświetleniu się informacji, że nie przekroczy silnik 4tyś. obrotów. Sprawa jest świeża, więc jeszcze nie zdążyłem auta nigdzie podpiąć, ale pewnie w ciągu dwóch/trzech dni to uczynię. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem auto pod kompa i pokazuje wypadanie zapłonu na pierwszym cylindrze oraz teraz dokładnie nie pamietam, ale coś jakby odłączenie pierwszego cylindra. Wszystko niby pracuje normalnie, tylko czemu te dwa, czy trzy razy to się zdarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...