Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zabezpieczenie mechaniczne skrzyni biegów


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym Was się zapytać jakie zabezpieczenie jest lepsze. Chcę załozyć blokade na skrzynie i rozważam dwie firmy. Dipol i Bear-Lock. Co polecacie. Zaleta Dipol-a jest to że motowany jest z boku po stronie pasażera. A beralock koło mieszka od skrzyni biegów( to strasznie szpeci samochód. Jeśli ktoś z Was posiada któryś z modeli to prosiłbym o podzieleniem się uwag na temat użytkowania. Pozdrawiam

http://www.dipol.pl/pl/adaptacje/samochod.php?id=681

http://www.auto-blokady.pl/wykaz.php?sel=AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym nie zakładał żadnej :) miałem i mi bez problemu ukradli samochód.Lepiej założyć dobry sprytny ukryty wyłącznik .Szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez sie nad tym zastanawialem(wymog AC warta)ale szkoda mi bylo niszczyc wnetrze i w koncu zalozylem alarm plus drogi imobilajzer.Zlodziej jak bedzie chcial to i tak buchnie fure,zadna blokada nie da Ci 100% zabezpiecznia chodzi oto zeby nie bylo za latwo bo jak auto wyje dlugi czas a zlodziej nie ma pomyslu co z tym zrobic to pewnie odpusci!!!pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B7 dostępna jest również blokada Niedźwiedź-Lock w wersji z bolcem od strony pasażera. Jest tańsza i mieszek jest cały.

Ale z bolcem wyciaganym czy na sprężynie. Niedzwiedz lock i bera lock to to samo. A co do blokady to chce tak czy siak, a oprócz tego i tak zrobię alarmy i inne cuda. Dzwoniłem dziś do poznania do centrali i powiedzieli mi że występuje tylko od góry montowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęsli chcesz dobry alarm/blokadę to daj znać (PM)mam kontakt do firmy która zakłada GPS w Twoim samochodzie i masz kontakt z samochodem 24/h i wiesz co się z nim dzieje:)Jak tylko buchną Ci furę dostajesz tel. od nich a oni powiadamiają w tym samym momencie policje i swoja ochronę.odzyskanie fury w 99,9%:)

Wiadomo koszt jest tego urządzenia jak na pierwszy raz drogi bo 1700zł ale później masz spokój na dluuugi czas:)

P.S. zniżkę masz w tedy na AC u większości ubezpieczycieli (50%-zniżki na AC)

Pozdrawiam Piasek K-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...