Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czemu to tak drze morde :( ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

pomysły wiem że nie były raz śruby koło kolektora dokręcone ale zostały dokręcone , i mam dziurę na wydechu nad katalizatorem ale tak nie darł mordy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie brzmi dziurawy wydech na tej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spawacza trzeba jutro odwiedzić :D na Stacji okręgowej chcą 60 zł za to tanizna to mi jutro zrobią apropo tego z tego co Wiem mam Katalizator opłaca się go wyjąć i zrobić przelot ? kolega mi mówił że miał taki plan na 2.5 cala wydech robić ale niestety nie zdążył ;) co myślicie i jakie są tego koszta ? mam tu znajomego co za darmo kata wycina i daje 200-350 zł jakoś ;) od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak: Wywal środek kata, zostaw puszkę. Cena nie jest zła. Kwestia jakości i tego jak to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będzie dużo głośniej darł się ?

głośniej może trochę, ale końcowy tłumik może Ci rezonować, więc jak katalizator jest sprawny to lepiej niech zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1.8t bez kata nie jest dużo głośniej a za to turbo oddycha a w aucie z 96 roku kat może już być przytkany tak ze auto odetchnie kwestia tylko przeglądów chyba ze wywalisz srodek kata a puszkę zostawisz czego raczej nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Strumienice wstawić zamiast kata ale słyszałem że źle to na Turbiny działa nie wiem ile w tym prawdy , a nie chce pełnego przelotu bo to dopiero drze morde ^^ teraz po zaspawaniu tłumików nawet go nie słychać i męczy mnie to wtedy lepiej się odzywał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...