Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D


prezik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam na Dunlop SP WINTER SPORT 3D i mogę Ci je szczerze polecić.

Niedawno zmieniłem też na takowe i jak na razie zero problemów.

Również mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie podzielam kolegów :) Kupiłem nowe i po jednym sezonie nie spełniają swojego zadania tak jak powinny :(

Odradzam [br]Dopisany: 22 Październik 2008, 18:28_________________________________________________choć w testach wychodzą bardzo wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z Goodyear UG PERFORMANCE, ale Dunlop SP WINTER SPORT 3D u mnie się wogóle nie sprawdziły, tym bardziej, że są zimówki a u mnie sniegu to nie brakuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sięu Ciebie sprawdza Domelq?? Na jakich oponkach śmigasz w zimę?

Jesli chodzi o A4 to jeszcze swoją w zime nie jeździłem. Ale bardzo fajnie mi się sprawdzały wcześniej w Astrze Nokian WR G2. Ja planuję zakup własnie tych NOKIAN lub Goodyear ug7+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o A4 to jeszcze swoją w zime nie jeździłem. Ale bardzo fajnie mi się sprawdzały wcześniej w Astrze Nokian WR G2. Ja planuję zakup własnie tych NOKIAN lub Goodyear ug7+

Nokian? A co to za firma? Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem o nich. Możesz coś więcej napisać o nich, co oznacza że się fajnie sprawdzały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy to poczytaj tutaj http://www.nokian.pl/index2.php?option=opony_katalog&rodzaj=1&sezon=2.

Co do prowadzenia to proste -> jak masz po górkę ośnieżone lub z górki na łuku to od razu czujesz czy auto Ci sie trzyma nawierzchni czy też zaczynasz tańcowac lub boksować.

Tak naprawdę to jak sam nie wypróbujesz to nie będziesz wiedział co jest lepsze.

W testach niektóre opony wypadaja super a jak poczytasz opinie użytkowników to nie bardzo je polecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w obronie Dunlop SP WINTER SPORT 3D. Widzę że zdania są podzielone. Ja natomiast jestem z nich zadowolony. Świetnie mi się spisywały na błocie poślizgowym, a po tym jak wiadomo w zimie czasami częściej jeździmy niż po sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy to poczytaj tutaj http://www.nokian.pl/index2.php?option=opony_katalog&rodzaj=1&sezon=2.

Co do prowadzenia to proste -> jak masz po górkę ośnieżone lub z górki na łuku to od razu czujesz czy auto Ci sie trzyma nawierzchni czy też zaczynasz tańcowac lub boksować.

Tak naprawdę to jak sam nie wypróbujesz to nie będziesz wiedział co jest lepsze.

W testach niektóre opony wypadaja super a jak poczytasz opinie użytkowników to nie bardzo je polecają.

Jade do Białego Dunajca na sylwestra :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

A tak wracajac do tematu, wpadł mi ostatnio w rece jakis nowszy Auto Swiat i o dziwo Nokiany miały ocene tylko jako Zadowalające, wyniki wzorowe miały GY Performance, Micheliny Alpine, Pierelli, Dunlopy 3D i Conti

Sam waham sie pomiedzy UG7+, Nokianami WG2 i Yokohamą, ale widze ze zdecyduje sie chyba na UG7+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie przejrzałem ten Auto Świat i do tych ocen to myślę, że trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, - lepsza ta opona w teście która(jej producent) więcej kasy kładzie do czasopisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie przejrzałem ten Auto Świat i do tych ocen to myślę' date=' że trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, - lepsza ta opona w teście która(jej producent) więcej kasy kładzie do czasopisma

[/quote']

A to juz calkiem inna sprawa

Dziwne jest tylko to ze rok temu opona Nokiana uchodziła za najlepsza a teraz wrzucili ja do wora z Kleberem i innymi sredniakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeździłem na Dunlopach WS 2 i były OK a teraz mam Ultra Grip 3 Good Year - są super, ciche, b. dobre na wodę, gorąco polecam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na temat Goodyear UG PERFORMANCE ktos cos slyszal ???bo niestety UG7+ w rozmiarze 225/50/17 nie moge znalezsc w zadnym sklepie internetowym:( a napewno takie bym zakupil

I chyba raczej nie znajdziesz ug7 w takim rozmiarze gdyż na stronie producenta nie ma informacji o takiej oponie która Cię interesuje (225/50/17).

http://eu.goodyear.com/pl_pl/tires/repository/UltraGrip7/index.jsp?page=sizes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/50 są tylko UltraGrip Performance i Eagle Ultra Grip GW-3.

Są to opony wyższej klasy, niż UltraGrip 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...