Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przedni leflektor matowy w b7 Zdjecia


damian19886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy ksenon w b7 paruje czy robi sie matowy i trzeba go wypolerowac? dodam ze lewy reflektor wyglada jak nowy a prawy jakby byl matowy.Moze dodac zdjecie dla porownania? Ktos spotkal sie juz z takim problemem i ewentualnie jak go rozwiazal?

Sprawdzalem dzis i obie lampy sa ori z tego samego rocznika

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdcf442a53869762.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/869559a482a10e5b.html

Edytowane przez damian19886
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H,

masz dwie opcje :

1)pomalowac podkladem epoxydowym i potem bezbarwnym (clar) .. polerowanie to zabieg na max 2 miesiace potem wyjdzie i tak...

2)wymiana lampy na nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co wymieniać ?? ja tu nie widzę nic niezwykłego, oddajesz lampy do polerowania i wszystko wraca do normy. Ja u siebie w innym aucie polerowałem reflektory, po 1,5 roku nie widziałem żeby coś złego się działo. Lampy po regeneracji wyglądały jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to tylko prawa lampa jest taka matowa.Polerowanie lampy odbywa sie na zewnatrz czy trzeba ja rozklejać? jakie koszty w przyblizeniu sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z zewnątrz, od środka nic się nie dzieje. Ja kupowałem taki zestaw (filmik poniżej) i robiłem to sam ale w innym aucie, w audi chyba reflektory też są plastikowe ? są profesjonalne firmy które to robią i dają gwarancje, musisz poszukać w necie. Koszt nowej lampy jest kosmiczny (strzelam: 2000zł ?) i dodatkowo nówka będzie się odróżniać od zużytej wiec nie wiem czy to ma sens.

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są plastikowe i wyglądają po polerce jak nówki wypoleruj oba żeby nie było różnicy.

Dokładnie wypoleruj i masz na kilka lat problem z głowy Po co wymiana? W takie upały lampa Ci paruje od czego ?

Wygląda jak by była zmatowiona czymś polerka załatwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa nie paruje.Wiecie moze jakie papiery scierne uzyc i moze znacie dobry wosk do polerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie klient przecież mówi wyraźnie jakich papierów i degradacji używa.

Jak chcesz się sam bawić w polerowanie to w sklepach i na allegro możesz kupić zestawy do polerowania reflektorów poszukaj a jak nie to do kogoś kto się tym zajmuje na co dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...