Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd P0011 , P310B


Cookee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Pewnie znajdę tu wiecej osób z wiedzą na temat 2.0 tfsi.Rzecz polega na tym że przy żwawszej jeździe( mocne redukcje) wszystko było ok do czasu aż zgasiłem auto i po 3h znowu odpaliłem. Wyskoczyła kontrolka silnika. Podłączyliśmy kompa wyleciały 2 błędy P310B od regulacji niskiego ciśnienia paliwa i P0011 od regulacja faz rozrządu, rząd cylindrów 1, nie może osiągnąć zadanej wartości - stały, w necie nie mogę za dużo znaleźć bo ten drugi błąd to raczej taki ogólnikowy. Auto normalnie odpala, normalnie jeździ , nie falują obroty. Wykasowałem błąd z bracholem przejechałem okolo 1000 km i znowu sie zaświeciła, raz była sytuacja że odpaliłem tak dziwnie silnik zapracował i zgasła kontrolka sama., wymieniliśmy olej bo może napinacz coś szwankował (olejowy chyba jest prawda?). Pare dni bez błędu i znowu się zaświeciła. Nie wiem może będziecie mieli pomysl gdzie szukać co i jak?:) auto ma przejechane 195 tyś jak już oleju nie bierze, ładnie chodziło nigdy nie było z nim problemu do teraz. Auto raczej całe swoje jazdy spędzało na autostradach od roku więcej miasto. Nastawiać sie na wymianę rozrządu? Czy może jakiś zawór zmiennych faz. Błąd zapala się albo przy odpalaniu, raz zapalił się kilka minut po ruszeniu. Ktoś może miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...