Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima nie dmucha powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam problem z klimą. Pewnego razu postanowiłem nabić klimę, 2 dni jeździłem było wszystko ładnie pięknie , na 3 dzień zaczęła dmuchać ciepłym powietrzem . Klima nabita wraz z barwnikiem okazało się że osuszacz, po wymianie osuszacza klima nabita kompresor się załącza a nie dmucha zimnego powietrza co może być przyczyną ? Było sprawdzone ciśnienie i wszystko jest wporządku czy może być to wina kompresora że nie puszcza powietrza ? Jaka może być przyczyna ?

Opublikowano

Witam , mam problem z klimą. Pewnego razu postanowiłem nabić klimę, 2 dni jeździłem było wszystko ładnie pięknie , na 3 dzień zaczęła dmuchać ciepłym powietrzem . Klima nabita wraz z barwnikiem okazało się że osuszacz, po wymianie osuszacza klima nabita kompresor się załącza a nie dmucha zimnego powietrza co może być przyczyną ? Było sprawdzone ciśnienie i wszystko jest wporządku czy może być to wina kompresora że nie puszcza powietrza ? Jaka może być przyczyna ?

Sprecyzuj czy :

-nie ma nadmuchu w kabinie ?

-Nie leci zimnie, tylko ciepłe ?

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi że nie puszcza zimnego powietrza z klimy.

Opublikowano

Chodziło mi że nie puszcza zimnego powietrza z klimy.

Więc problem z klapa i jej silnicziem , albo z samym uładem chłodzenia.... czyli dalej CI czynnik ucieka .... pod maską przewody które wchodzą do kabiny i wychodzą mają być tak samo zimne ....sprawdź to

Opublikowano

jesli sprezarka sie załącza (widać po obrotach silnika) to problem z klapami.

Opublikowano

jesli sprezarka sie załącza (widać po obrotach silnika) to problem z klapami.

Racja, ale przy mniejszej ilości gazu też się załączy a efektu chłodznia nie bedzie... Jeżeli cewka np. bedzie walnieta to po obrotach też można wywnioskować że spreżarka się załączyła a wczale tak nie będzie

Opublikowano

jesli sprezarka sie załancza to odczujesz chłód mały ale odczujesz, sprawny układ powinien chłodzić do ok 5C na wylocie. Jesli sprezarka tradycyjna na sprzegle to patrząc na sprzegło masz pewność czy chodzi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Okazało się że zatarta sprężarka bo przy odkręceniu zero oleju , i po rozpołowieniu opiłki w sprężarce były, także teraz zostało szukać sprężarki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.