Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie głośniki fabryczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ,jestem ciekawy jakie głośniki są wsadzone fabrycznie do B8 , mam radio concert , napewno nie są to B@O. Zastanawiam się czy jest sens wymieniać je. Mam wersje bez subwoofera w bagażniku , choć ponoć na podszybiu przedniej szyby pośrodku jest głośnik basowy. W którym boczku z tyłu jest amplituner, w A4 B6 był z prawej strony , pytam bo nie chce mi sie rozbierać teraz boków.

Czy można do tego amplitunera podłączyć subwoofer taki fabryczny audi ?

Opublikowano

Radio CONCERT to raczej uboga wersje masz nagłosnienia ( 8 głosników)

Aby podpiac suba pasuje zalozyc wzmacniacz .

Opublikowano

jak radio concert to max tylko 8 głosników zawsze? mój concert gra mega przyzwoicie, tylko nie wiem co pod maskownicą przy pod szybiu siedzi....

Opublikowano

Mam MMI 3G High 8YQ. Czy wymiana przednich głośników na takie coś da ? Szukam od jakiegoś czasu i słyszę różne opinie.

http://allegro.pl/focal-iss200-glosniki-audi-a4-b8-a5-drzwi-przod-i5260952447.html

Z góry dzięki

Opublikowano

uwierz mi, da i to bardzo dużo

to co ja wyjąłem ze swoich drzwi .....

jakaś kpina nie głośniki :facepalm:

Opublikowano

uwierz mi, da i to bardzo dużo

to co ja wyjąłem ze swoich drzwi .....

jakaś kpina nie głośniki :facepalm:

Chyba tak Kamyk bo na allegro za 50zł można kupić. :-)

Dzięki

Opublikowano

Wiem co mówię - zresztą sprawdź mój wątek. Wrzuciłem t fotę tego miałem w przednich drzwiach. To ciężko nawet nazwać głośnikiem!

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam MMI 3G High 8YQ. Czy wymiana przednich głośników na takie coś da ? Szukam od jakiegoś czasu i słyszę różne opinie.

http://allegro.pl/focal-iss200-glosniki-audi-a4-b8-a5-drzwi-przod-i5260952447.html

Z góry dzięki

ja mialem w a4b6 morele graly bosko i sa mocniejsze ale srednica jest 16.5

czy w b8 jest wieksza???

bo tez chce to wywalic bo tam sa polskie glosniki plus china

mysle najpierw wzmacniacz potem glosniki

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Jaka średnica głośnika wchodzi na podszybiu na środku? Posiadam radio concert i niestety nie posiadam tam głośnika . Czy jeśli nie ma tam głośnika to również przewodów nie będzie?

Opublikowano

Witam. Panowie dzisiaj otworzyłem maskownice głośnika na podszybiu i tu szok. http://www.fotosik.pl/zdjecie/383246f321ceabfd Taka duża maskownica a miejsce  jak na głośnik wysoko tonowy. W jaki sposób można doprowadzić tam przewody? Również nie mam głośników wysoko tonowych w przednich drzwiach. Skąd najlepiej wziąć zasilanie do nich bo chciałbym je tam wstawić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.