-
-
Ogrzewanie postojowe
Nie kolego.mylisz pojęcia nic nie zakodujesz bez fizycznego Webasto...na wyposażeniu
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
Nasi diagności nie robią analizy spalin.jeszcze nie robią jak w D.temat znany z układem SCR w dużych autach/koparkach od ok 2006r z padającymi pompami ad blue. I osprzętem.za ciągniki siodłowe wzięło się w końcu ITD przy okazji kontroli nie tylko w audi ten problem występuje.Volvo/Man/Daf też się z tym zmaga...
-
Wycie skrzyni biegów w zakresie prędkości 95-110km/h w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Wszystkie roczniki od 2015 tak mają? U mnie przebieg 153tyś i cisza
-
Posiadam Audi A4 B9, a w karcie pojazdu wpisane jest A4 B8
Dla mnie ważnym jest model 8W a nie jak poprzednik 8K Widzę że tylko w PL się przyjęło B8/B9
-
Klima nie chce się włączyć a4 b9
Zgaduję.ale może przewietrzanie wnętrza/Webasto
-
Porównanie A4b8 do A4b9
jeździłem B9 z zawieszeniem 1BA czyli seria z ADS i dawało radę,zestrojone z quattro z resztą,może modele bez ADS są miekkie i tylko miękkie lusterko prawe,porażka jakaś,jest za nisko obrys lustra spada pod szybe,ciszej może dlatego że były opcjonalne szyby przód akustyczne;-) a co do schowka na okulary w B8 chyba tylko dedykowane audi tam wchodziły.... i te parujące reflektory przednie....
-
Opinia o silniku CJCA
miałem CJCD 177KM i spalanie szału nie robiło
-
Na ile wystarczy zbiornik paliwa
840 do 1100km
-
Zapalniczka w bagażniku
śćiągnij sobie instrukcje,tam w zależności od wersji wyposażenia....
-
Samochodem na wakacje
polecam jeszcze do Nicei się wybrać, i obowiązkowo do Monako tylko nie podczas Grand Prix ( drogość ) można samolotem, z lotniska miejskim do centrum za grosze, lub uber świetnie prosperuje pytać jakby co, będe w Nicei ponownie za kilka tyg.
-
Spalanie - Różnice między 2.0 TDI FWD a AWD (b8)
u mnie średnia była z kompa z 3 lat jazdy ok 50tyś km średnie spalanie 6,7l 2.0 CAHA quattro manual
-
Dziwny dźwięk przy ruszaniu - QUATTRO
może olej można by było skontrolować? jakiś wyciek mógł się pojawić z dyfra??
-
Zmiana na bixenon FL
tak, to wiem, że xenon opcja, ale myślałem,że jak już xenon występuje to jest to bi drogowe i mijania. Swoją drogą co znaczy xenon plus??
-
Zmiana na bixenon FL
to bixy w FL nie są w serii?
-
Akcja serwisowa KLIMATYZACJI A4 B8 LIFT 2012-2015 80C5 80C6
U mnie 5h audi centrum poznań ławica
maciejano
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta