Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wskaznik temperatury wymiana


Michalik2

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam uszkodzony wskaznik temperatury i mam takie pytanie jak kupie inny licznik np angielski to bedzie mi pasowac ta malo wtyczka do plytki od wskaznika temperatury czy wszystkie te wskazniki sa takie same z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o wskaźnik temp. oleju to w liczniku jest kostka 4 pin , gdzie jest wykorzystany tylko jeden styk. Do niego idzie przewód biało niebieski z czujnika. Powinno pasować. Ja tą kostkę dorabiałem z podobnej większej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o wskaznik temperatury raz na jakis czas mi dzialal rozebralem licznik i rozebralem ten wskaznik tam do trybek zlozylem i od tamtej pory juz nie chodzi chyba cos zle zlozylem nie potrzebnie rozbieralem do tych trybek bo jak sie okazalo to byl jeden zimny lut


chodzi mi o wskaznik temperatury raz na jakis czas mi dzialal rozebralem licznik i rozebralem ten wskaznik tam do trybek zlozylem i od tamtej pory juz nie chodzi chyba cos zle zlozylem nie potrzebnie rozbieralem do tych trybek bo jak sie okazalo to byl jeden zimny lut

wskaznik temperatury cieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry . Niedopatrzenie. JA pisałem o b5. Zmylił mnie opis silnika 1.6 w profilu. Jak jest w b6 to niestety jeszcze tego nie wiem bo nie było potrzeby tam zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze sprzedac uszkodzony licznik ze sprawnym wskaznikiem temperatury ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj i złóż ponownie jak ma być. Napędem jest mała zębatka z magnesem. Rozegnij z wyczuciem blaszki od siebie i dognij do pokrywy zamykającej. Przed złożeniem ustaw wskaźnik w pozycje wyłącznego silnika. Kilka podejść miałem ale wskazuje jak nowy. Dodatkowo Wymontowałem z licznika całą elektronikę i wyplukalem wodą destylowaną. Jak nowy

2d376d82c0769157485e9d087382fdec.jpg06547b1d6c60d23abc2387c6f8907acd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze sprzedac uszkodzony licznik ze sprawnym wskaznikiem temperatury ???

Odezwij sie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...