Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Coś ćwierka pod deską :)


COXymoX

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Kolegi :)

Mam od tegorocznej wiosny dziwny objaw. Mianowicie do tej pory wszelkie klimatyzacje z którymi mam do czynienia w tym i moja pracowały bezszelestnie (poza wiatrakiem). Od niedawna po załączeniu klimy wszystko chodzi i chłodzi jak zwykle ale spod deski dobiegaja odgłosy jakby ćwierkania :D Nie wiem do czego to porównać ale to taki odgłos jakby z dziurki w czymś ulatniało sie powietrze i polewając ten wyciek wodą to tak "ćwierka" albo jak słonika smaży się na patelni :)

Jak radyjko gra i autko jedzie to tego nie słychac ale pod światłami i przy wyłaczonym radiu pod dechą cały czas "kwili jakies ptaszysko". Oczywiście w trybie ECON odgłosów brak

Miał może ktoś z Was do czynienia z takim objawem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klimatyzacja, upuszcza ciśnienie z klimatyzacji jakie wytworzyło. Tam ma być, to znak że klimatyzacja działa :)

Edytowane przez karaluch8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do tej pory tego nie było więc chyba nie jest to do końca prawidłowy objaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciągaj schowek może którys z silniczków ci ćwierka hehe :D jak coś to mam z poprawionej wersji :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciągaj schowek może którys z silniczków ci ćwierka hehe :D jak coś to mam z poprawionej wersji :) pozdro

To na bank nie silniczek. Już dostałem info że to jeden z pierwszych objawów niedoboru czynnika.

A swoją drogą napisz mi na pw kilka szczegółów o silniczkach co masz i po ile bo jeden mi już zaczyna postukiwać. Jeszcze błędów nie wywala ale zdaża się na AUTO puk puk pod deską. To są nówki, co znaczy poprawiona wersja ? Czekam na onfo na PW żeby tu nie śmiecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ćwierkało.

Dziwne ale po naciągnięciu (luźnego już) paska napędzającego sprężarkę ćwierkanie ustało.

Może sprawdź u siebie czy nie jest luźny pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...