Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bede ogarniał 3M pasty, mogę Ci załatwić jakieś mniejsze buteleczki w dobrej cenie :)

Opublikowano

Ja bede ogarniał 3M pasty, mogę Ci załatwić jakieś mniejsze buteleczki w dobrej cenie :)

pady tez?

Opublikowano
  • Autor

Ja bede ogarniał 3M pasty, mogę Ci załatwić jakieś mniejsze buteleczki w dobrej cenie :)

najlepiej komplet z padami ;p

jak zawsze pomocny :hi:

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Pady tez, zielony i czarna gabka do finisha ;)

Opublikowano
  • Autor

Wycen gotowy zestaw

Opublikowano

Wycenie jak bede miał to w ręku, odezwę się na PW. Potrzebujesz tego na już, czy mozesz poczekac? :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spoko moge poczekać.



Okej,przesadziłem z tymi 2 cm ale jest sporo za nisko.dodam foty z zamkniętymi drzwiami i nie domknietymi,ale po stronie kierowcy znacznie więcej odstaje i strasznie szumi mi podczas jazdy.

91a09d8b753470d2bd889f155485a71b.jpg
Tu nie domknietymi
92ba7788df462753b7979b286c1182b9.jpg
Tu pasażer
dea9cd04395a38337403ef88e0822235.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

5a0f689d3ddd8ceaa05999936c6bd326.jpg

[emoji4]

Opublikowano
  • Autor

ale kozica :P

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

jak by zawór klepał

u mnie ciśnie praktycznie takie same więc nie sądzę aby to był w tym problem,stawiam na któryś popychacz

Opublikowano
  • Autor

film nakrecalem w maju,teraz tez klepie ale wolniej. Popychacze mam nowe założone.Najlepsze jest teraz,zmienie olej i cisza. Leje motula,zauwazylem ze motul 5 tys robie i to samo sie dzieje,potem zmieniam po 5 tys i cisza.KTos mi wytlumaczy ?

Opublikowano

hee,praktycznie jak w moim aucie z tym,że ja zmieniam oliwę co 8-10 tyś,u mnie po średnio 8tyś od wymiany zaczyna trykotać nastawnik a po wymianie oleju cisza :)

Opublikowano

Widać cisnienie jest na styk po wymianie. Z biegiem kilometrów filtr oleju się zapycha i ciśnienie spada ze zaczyna halasowac. Innej teorii nie ma.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Brzmi sensownie Łukasz. ściągnę miskę i zobaczę. Kontrolki nigdy mi nic wyświetliło.

Widać cisnienie jest na styk po wymianie. Z biegiem kilometrów filtr oleju się zapycha i ciśnienie spada ze zaczyna halasowac. Innej teorii nie ma.

A dlaczego by ten filtr się zapychal? A co mam rozumieć pod twoimi słowami na styk ciśnienie po wymianie.

Pozdrawiam

Ok ,naprawione. Problem był z zabetonowanym smokiem,dziwne bo ciśnienie było ok. Lecz musiało się gubić jakoś, problem znikł. W sumie moim skromnym zdaniem każdy kto robił płukanie powinien ściągać miskę po krótkim czasie bo cały nagar spływa i zatyka smok.

Co do filtra oleju,miałeś po części racje ale nie zapycha tylko zawór się w środku zawiesza, psuje nie wiem jak to nazwać.

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Grunt, ze zrobione.

To ile masz teraz tych g/s ? :)

Opublikowano
  • Autor

Zrobię loga to wstawie

Opublikowano

Nie musisz robic logow, napisz jakie doladowanie i przeplyw :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Loga dam za tydzień w niedziele wieczorem bo wracam do chaty wtedy na 100% wysle
31390666d5ce2766ca1751c7fbf05463.jpg
904397775c777d4103ff6c9716454b43.jpg
Jest lato
Kit h&r dobrze usiadł z 18 kołami ☺

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Jadę na wymianę zaraz odpowiedniego oleju

644e13a0d0c6306dc615eaebbb97f117.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Ten kit to jest 40/40 czy 30/30?

Opublikowano
  • Autor

40

na żywo ładniej ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.