Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Silver by Boosman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Człowiekowi zawsze malo;) ale dzieki za wasze opinie

Narazie jestem umówiony na dach czarny polysk

Opublikowano

dach malujesz czy oklejasz??

Opublikowano
  • Autor

obkleja mi firma -kolor czarny połysk

Folia 3m

koszt -300zł

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

Chymm , ciekawy pomysł z tym dachem .
Czekam na fotki

Opublikowano

Przy tym kolorze może ładnie wyglądać. Zobaczymy i będziemy oceniać jak już obkleisz.

Opublikowano
  • Autor

Mała sesja , żebyście o mnie nie zapomnieli :D

a7dda6eb34944c73gen.jpg

Przyczajona

PS; myślę ze środki lamp na czarno by tu siadły :D

efe498870a7e268cgen.jpg

W związku z tym ze wlepy klubowe nie za bardzo mi tu siadły z tym czerwonym , postanowiłem z edytować je sobie sam , i poszły do druku : )

774a857845561803gen.jpg

67671a80084703bfgen.jpgto ustrojstwo muszę zniwelować :D

i lampy na tył - clear z białym paskiem w planach

91484bbad664de4bgen.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie ok , dwururka i znaczek eski out :D

Opublikowano

znaczek A4,S4 z klapy wywal ;P


Jak dla mnie ok , dwururka i znaczek eski out :D

i znaczek A4 ;P

Edytowane przez rysiu2006

Opublikowano
  • Autor

zostaje ślad jak to A4 wywale ??

a moze znaczek audi tez wywalic ?

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

Polerka wszystko załatwi. Co do znaczka oooo ja w avancie wywaliłem razem z wycieraczką.

Opublikowano

ja tam znaczek psiknąłem na czarno a oznaczenia wywaliłem :)

Opublikowano
  • Autor

Bede sie bawil ;) a na tyl co polecacie lampy ledowe czy zwykle z białym paskiem

Opublikowano

Najlepsze z II lifta są i takie bym zostawił, bez żadnych udziwnień.

Opublikowano
  • Autor

Kusza mnie te :DLT_A4_b5_r-w_led_2.jpg?osCsid=od8n3lnv38

Opublikowano

Widzę, że ciągnie Cię nie w tą stronę co trzeba. Musimy Cię co jakiś czas naprowadzać na właściwy tor :grin: Te lampy to festyn. Tak jak kolega wyżej pisał. II lift i to wszystko. Nic ładniejszego nie istnieje do B5 (avanta też). Przednich lamp też się to tyczy. No ale są gusta i guściki. Nikt Ci nie zakazuje.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano
  • Autor

Mesiah mnie co chwile karci :(

przecież te ładnie wyglądają :D

1337698041_by_lewydaniel1.jpg?1337698041

a przednich nie tykam , moze tylko srodki na czarno :D

Opublikowano

Od zakupu mam takie lampy z tylu , mi szczerze bardzo się podobają i w nocy ładnie świeca :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wywalam własnie znaczki z tyłu, jeden ktoś dał na kropelce ... brak słow nie idzie tego zmyc : (

Opublikowano

To dopiero idiota. Z kropelką jest o tyle problem, że rozpuszcza delikatnie fragmenty klejone. Jeśli znaczek S4 jest na nią przyklejony zostaw go albo przyklej coś innego fajnego. Możesz też spróbować delikatnie podskrobać. Następnie szlif papierem 2000 na mokro i polerka na koniec.

Opublikowano
  • Autor

''s4''poszło gładko , ''a4'' jest kropelka , zeszło nawet zostały kawałki kropelki , moze to spoleruje , ale ciezko , jeszcze w niektórych miejscach delikatnie sie lakier zeskrobał w wielkości 2mmx2mm - minimalnie ale widac z bliska

BEZMOZGI!!

Edytowane przez Boosman

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.