Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 tdi avf odpala i zaraz gaśnie


pogo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem: Próbuje odpalic auto ( a4 b6 avf 1.9 tdi 130km), lecz po otwarciu drzwi słychać ciągły dźwięk jak przy błędach, na liczniku wyświetlają się różne błędy. Auto odpala i zaraz gaśnie. Próbowałem udpiąć klemy, ale to też nie pomogło. Dodam że wcześniej wszystko było ok, problem wystąpił dziś. Auto jest unieruchomione. Co może być tego przyczyną? Immobiliser czy cos innego? Nie mam pojęcia od czego zacząć diagnozę. Pilnie proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 winna była wkładka stacyjki.

Może u ciebie to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 winna była wkładka stacyjki.

Może u ciebie to samo ?

możesz napisać coś więcej o tej wkładce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 winna była wkładka stacyjki.

Może u ciebie to samo ?

możesz napisać coś więcej o tej wkładce?

Jeżeli masz Vaga to sprawdz czy poprawnie rozpoznaje kluczyk. Licznik 17, meas block 08 i podajze kanal 21 lub 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpieciu akumulatora na kilka godzin auto odpala i jest ok. Bylem u mechanika i po podpięciu komputera stwierdzil blad immobilisera i slaby sygnał z kluczyka.

Mam następny problem. Nie działa domykanie szyb z pilota. wyświetlacz daty i wyswietlacz przebiegu jest taki blady i słabo czytelny. I nie zawsze działa przycisk check na liczniku oraz przycisk z plusem. co może być nie tak? I jak przyciemnic te dwa małe wyświetlacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpieciu akumulatora na kilka godzin auto odpala i jest ok. Bylem u mechanika i po podpięciu komputera stwierdzil blad immobilisera i slaby sygnał z kluczyka.

Mam następny problem. Nie działa domykanie szyb z pilota. wyświetlacz daty i wyswietlacz przebiegu jest taki blady i słabo czytelny. I nie zawsze działa przycisk check na liczniku oraz przycisk z plusem. co może być nie tak? I jak przyciemnic te dwa małe wyświetlacze?

Rozbierał mechanik ci licznik przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic nie było rozbieraNe. Dodam,że po odpaleniu swieci przez chwile kontrolka od immobilisera.

Nie wiem dlaczego nie działa domykanie i otwieranie szyb z pilota. Może to przez to odpiecie akumulatora coś się rozkodowalo?

GrzebaNe nic nie było, problem się zaczął nagle.

Tak właśnie wygladal problem z moim audi. Licznik tak piszczal, świeciły bledy i po odpaleniu zaraz gasl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...