Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dystans Et 35


czester11

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety problem nie rozwiazany. Ktos ma jakis pomysl?

Ale co to znaczy? Marcin Ci napisał że nie wejdzie? Przecież pisał mi, że sam ma zamontowane 11mm z Eibach'a więc i 15mm powinno wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie , ze zamontowal 11m z tym , ze on ma audi b7 a ja b5 i moze jest jakas roznica w piastach procz srednicy 57,1. Moga miec inne odsadzenie. Zobacze przedzwonie moze jutro do sprzedawcy z tej strony co dales i sie podpytam a jak nic mi nie podpowie to zamowie w ciemno i najwyzej odesle jak nie bedzie pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Możesz sobie zmierzyć centrowanie piasty. Ja mierzyłem w swojej B7 z tyłu i piasta wystaje na 16mm. Nie wiem czy w każdej B7 jest tak samo z tyłu ale jak w B5 będziesz miał też tyle to teoretycznie powinno pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eibach to nie pierwsza lepsza firma wiec mysle , ze jak cos oferuja to produkt jest sprawdzony a jakby byly rozne piasty to by napisali w uwagach czy cos. Dziwne tylko , ze te z allegro nie wchodza (zamawiane od dwoch roznych dostawcow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamontowałem 8mm bez centrowania. Zostało trochę centrowania z piasty więc powinno być ok. Póki co przy 120km/h nie wyczułem żadnych drgań na kierownicy. Mimo wszystko 8mm na stronę to i tak trochę mało a koło dalej lekko schowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dales 8mm na tyl to smialo trzeba bylo dac 15mm. Ja dzisiaj zamowilem dystanse eibacha 15mm w pt mam je miec mam nadzieje , ze beda pasowaly zastanawiam sie tylko czy nie zmienic jutro zamowienia i dac 11mm na przod a na tyl wrzucic 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale przy 2 osobach z tyłu i bagażu mogłoby już obcierac tym bardziej że tył już nisko w miarę siedzi. To chyba kompromis między komfortem a jako takim wyglądem

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse dzisiaj przyszly i wszystko pasuje idealnie. Takze kazdemu doradzam jak ma zamiar kupic dystanse niech odrazu zamawia eibacha!!! Nie sa duzo drozsze a juz na pierwszy rzut oka widac ze wykonanie jest profi , nawet samo pudelko z plyta (nie sprawdzalem co jest na niej) daje mile wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż foty jak to wygląda na aucie :D

A śruby skąd brałeś?
Mam eibaha dystanse własnie też 11mm na przód, a na tył nie wiem ile dać... myślałem o 15mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...