Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie - rok temu klima działała jeszcze całkiem dobrze, teraz niestety już nie jest zadowalająca, nie śmierdzi jakoś szczególnie ale za to nie chłodzi tak dobrze jak wcześniej

możecie polecić jakiś serwis klimy? pełno tego na mieście i strach ryzykować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ogarniesz, daj znać, też muszę kogoś odwiedzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wsumie sprawdzalem tylko szczelnosc klimy i ja nabijalem, wiec nie wiem czy polecic moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie pewnie dojdzie tylko odgrzybianie bo coś śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moge zajechac do tej osoby i zapytac czy dziala tez z odgrzybianiem. Mam do niego 500m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedźcie tam gdzie polecają znajomi albo ktoś z forum. Ja pojechałem w ciemno pod W-wą, duży komis+serwis, wszystkie naprawy w tym klima, zrobili mi napełnienie z odgrzybianiem, niby sprzęt dobry, facet robił dobre wrażenie, dałem 150 zł i zero efektu, dalej śmierdzi, a facet następnego dnia powiedział mi, że niemożliwe i że teraz nie ma dla mnie czasu. A to była sobota przed zamknięciem warsztatu. W poniedziałek kupiłem odgrzybiacz Plaka, zostawiłem w aucie na 15 min i jak ręka odjął - pachnie jak włączę klime a zapłaciłem 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znalazłeś jakieś info o zakładzie polecanym? Albo ktoś Ci kogoś polecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mówił mi o serwisie klimy gdzieś na Radzyminskiej za Obi jak sie wyjeżdża z W-wy. Po lewej stronie bodajże. Ale w końcu tam nie byłem bo plak załatwił sprawę, a klima sama z siebie chłodzi dobrze i nawiew tez ma mocny, wiec odpuszczam póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko śmierdzi to kup tego Plaka - 15 zł to żaden pieniądz a u mnie dał lepszy efekt niż usługa za 150 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam elektroniczne manometry do sprawdzania ciśnienia w klimach domowych i doładowywania czynnikiem.

Do aut też się nadaje, wykrywa brak odpowiedniego ciśnienia czynnika chłodzącego co skutkuje małą wydajnością klimy i dmuchaniem niezbyt zimnego powietrza.

Mogę sprawdzić za piwko forumowiczom ale nie odgrzybiam i nie naprawiam nieszczelności.

Pracuję na Mokotowie, rezyduję na Ursynowie, nie dojeżdżam za piwko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko śmierdzi to kup tego Plaka - 15 zł to żaden pieniądz a u mnie dał lepszy efekt niż usługa za 150 zł :-)

Jak to się używa? Psiukam w kratki i wszystko? U mnie czasami zalatuje jakis nie mily zapach, szczegolnie jak mam na econ, pelen serwis robilem rok temu wydaje mi sie bez sensu znowu w tym roku, tym bardziej ze chlodzi jak nalezy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie psiukasz. Zostawiasz za siedzeniem kierowcy, siedzenie składasz maksymalnie do przodu, włączasz klime na max i zdejmujesz zawleczkę. Obieg zamknięty, auto zamykasz, 15 min i możesz wyjmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie psiukasz. Zostawiasz za siedzeniem kierowcy, siedzenie składasz maksymalnie do przodu, włączasz klime na max i zdejmujesz zawleczkę. Obieg zamknięty, auto zamykasz, 15 min i możesz wyjmować :)

Dzięki za info[emoji1] przez chwile pomyślałem ze jaja sobie robisz ale widze na you tube ze faktycznie tak to dziala[emoji3] dobra spróbuje, K2 PLAK pewnie bez wiekszej roznicy co wybiore

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...