Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer pokładowy ?


TTom3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym zamontowac w swoim audi komputer pokladowy bo niestety go nie ma ..;/ I mam problem bo nie moge go nigdzie znalesc;/ na allegro nie ma ;/ a w sklepie to pewnie duzo kosztuje ? Montowal ktos z was dodatkowo komputer? Albo orientuje sie w temacie jakie ceny sklepowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik na allegro to koszt ok 300 zł i masz już wtedy komputer, trzeba tylko go jeszcze podłączyć.

Szukaj pod hasłem "licznik FIS"

link do allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakieś takie dziwne dokładane kupić.

Oryginalny do licznika to raczej nic z tego bo: cena była by podobna do całego licznika i nie byłoby możliwości prostego zamontowania tego w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam ten sam problem, chcialbym wymienic licznik na taki z pelnym Fis-em. Na allegro liczniki sa, ale szukalem tutaj na forum czego na temat tej zmiany, co trzeba by zrobic, podlaczyc, itd zeby ten fis dzialal. Wiecie moze ?? badz macie jakis link do strony gdzie to opisuja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg siedzi w pamięci licznika

nie tylko ..... :twisted: (w ECU tez)

oczywiscie odczyt przebiegu z ECU uzalezniony jest od daty produkcji A4-ki ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do podmiany liczników

Szukaj pod hasłem "licznik FIS"

Coś mnie szukaj nie działa troche, nie moge znaleźć tematu traktującego o podłączeniu zegarów z fisem do auta z zegarami bez fisa. Pamięta ktoś może jakieś szczegóły? Domyślam się że, należy wrzucić manetke z klawiszami do obsługi FIS, pewnie tez trzeba wprogramować go i ewentualnie zaadaptować VAGiem. To wystarczy? Czy jakieś okablowanie dodatkowe trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...