Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Pytanko o wahacz


seban111

Rekomendowane odpowiedzi

Można samemu : podnieść auto i jedna osoba niech rusza mocno kołem a dróga sprawdza dłońmi gdzie jest luz ale na prawde wszystko wyjdzie po rozkręceniu całego zawiasa. :tongue4:

Mogą być też oprócz luzów popękane gómu ma końcówkach i w tulejkach jak i zacierające się końcówki. Najlepiej wymienić odrazu całe na nowe dobrej marki i na 50-100tyś. spokój :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymienić odrazu całe na nowe dobrej marki i na 50-100tyś. spokój :good:

Co całe?

Długo jeździsz autem z wielowahaczowym zawieszeniem..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko wymienialiscie juz sami jakies wahacze???? czy sa jakies triki zeby latwo sie zdejmował i zakładał???? wczesniej jezdzilem calibra i wymieniałem sam ( tylko na zbierznosc mi ustawiali w warsztacie). BO z mechanikami to róznie bywa jedna rzecz zrobią dobrze ale przy okazji cos zepsuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podjedź do stacji tam gdzie robiłeś przedląd roczny - powinno być za free

pozdro :hi:

Otóż to, przy każdym przeglądzie powinni Ci sprawdzić ich stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robilem pierwszy przegląd to sprawdzali to bylo na poczatku sierpnia i bylo wszystko ok :) ale drogi u mne w miescie sa TRAGICZNE i zaczełos tukac pukac i musze wymienic . Tzn zaplanowałem wymiane tylko prawej strony (gornch wahaczy) na zime bo po zimie w Polsce bedzie masakra na drogach . A cały przod wymienie jak troszke je poprawia na wiosne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robilem pierwszy przegląd to sprawdzali to bylo na poczatku sierpnia i bylo wszystko ok :) ale drogi u mne w miescie sa TRAGICZNE i zaczełos tukac pukac i musze wymienic . Tzn zaplanowałem wymiane tylko prawej strony (gornch wahaczy) na zime bo po zimie w Polsce bedzie masakra na drogach . A cały przod wymienie jak troszke je poprawia na wiosne :)

Też metoda, ale jak miałbys patrzeć na stan naszych dróg i czekać, aż je naprawią to chyba byś nigdy nie zmienił tego zawieszenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem jeden wahacz dolny lewy i jest spokój choć tez niemiłosiernie walił. koszt jednego 250 zl x 8 plus robota i masz całe zawieszenie- 3 koła.mnie nie było stać i bede robił(oby nie) to co bedzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...