Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Brak odpowiedzi na odwolanie


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec napisalem odwolanie do PZU, w sprawie weryfikacji ich kosztorysu oraz o zmiane kwalifikacji z naprawy blotnika na jego wymiane.Odwolanie zanioslem do nich 23.09.2008 ,nawet podpisali mi kopie ze tego dnia wplynelo ono do nich.Dzis minelo 31 dni od daty zlozenia.Czy dobrze mi sie wydaje , ze jezeli nie odpowiedza na odwolanie w ciagu 30 dni tak jakby uznaja moje rzadania zawarte w pismie?Moze ktos juz to przerabial i zna nieco lepiej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze kilka dni..., jak nie dostaniesz żadnego pisma z PZU to przejdz się do nich i zapytaj co zrobili w Twojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie miales telefonu ze sa pieniadze dla ciebie do odebrania w kasie ? Oczywiscie te co proponowali wczesniej. Mi tak zrobili to powiedzielem ze nie biore i czekam na pisemna odp na moje pismo. Czekam na ich ruch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u nich i powiedzieli ze moje odwolanie jest rozpatrywane w jakims ich wydziale i niby mam dostac odpowiedz do konca tygodnia.Ciekawe co odpowiedza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak powiesz, że uważasz iż na podstawie prawa, paragrafu ..., artykułu nr .... uważasz, że Twoje odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie - to się zajmą Twoją sprawą od razu i odpowiedx będziesz miał w 10 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze się teraz dopatrzyłem, że ty czekasz na odpowiedź na odwołanie, więc tutaj ten czas już chyba nie obowiązuje.

Musisz pogrzebać w fachowych serwisach, bo tutaj jest za mało przypadków, żeby Ci ktoś ostatecznie dał odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi sie wydaje , ze jeżeli nie odpowiedzą na odwołanie w ciągu 30 dni tak jakby uznają moje zadania zawarte w pismie?

z tym terminem 30 dni to tak nie do końca, że po jego przekroczeniu uznają to co napisałeś. walczyłem z pzu w podobnej sprawie i u mnie odpowiedź była dopiero po 40 dniach (choć nawet dwa dni po złożeniu odwołania dostałem pismo,że odwołanie zostało przyjęte i odpowiedź będzie w ciągu 30dni) a i tak przyszło negatywnie.teraz zastanawiam się nad sprawą sądową, ale najpierw muszę znaleźć kogoś kumatego w temacie co mi wytłumaczy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...