Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 Stuki w zawieszeniu pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 b5 z 1999 roku po lifcie , wymieniłem w niej wszystkie wahacze ,drążki, końcówki drążków , amortyzatory wszystko oryginalne części a w zawieszeniu dalej słuchać stukanie jakby metal o metal. Sprawdzałem wszystkie śruby po dokręcane nie ma żadnych luzów. Stukanie jak było tak zostało nie mam pojecia co to może być prosze o pomoc. Pozdrawiam :D

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 b5 z 1999 roku po lifcie , wymieniłem w niej wszystkie wahacze ,drążki, końcówki drążków , amortyzatory wszystko oryginalne części a w zawieszeniu dalej słuchać stukanie jakby metal o metal. Sprawdzałem wszystkie śruby po dokręcane nie ma żadnych luzów. Stukanie jak było tak zostało nie mam pojecia co to może być prosze o pomoc. Pozdrawiam :D

Może to nie wina zawieszenia, tylko układu hamulcowego? Sprawdzałeś, czy wszystko tam ok?

Opublikowano
  • Autor

Tak w układzie hamulcowym wszystko było sprawdzane , przed jeszcze ruszalem kierownicą na zgaszonym silniku i dziwne odgłosy pochodziły ze środka silnikia jakby to była maglownica lecznic z niej nie cieknie a samochód prowadzi sie dobrze .

Opublikowano

No chyba to nie kwestia kielichów? Tylko co... miska? Generalnie ten hałas konkretnie wydobywa się od strony prawej/lewej, czy bardziej centralnie?

Opublikowano
  • Autor

No chyba to nie kwestia kielichów? Tylko co... miska? Generalnie ten hałas konkretnie wydobywa się od strony prawej/lewej, czy bardziej centralnie?

Właśnie bardziej od strony centralnej , zauważyłem również luz na tym plastiku w kształcie krzyża na kolumnie kierowniczej nie wiem jak go opisać , ale on też nie wydaje tych dźwięków .

Opublikowano

Napisz jaka to strona, przód, czy tył? Układ wydechowy sprawdzony?

Opublikowano
  • Autor

Jest to z przodu najbardziej słychać te dźwieki na centralnej stronie silnika jakby od maglownicy ,słychać je na zgaszonym silinku lekko ruszając kierownicą , a podczas jazdy gdy jadę przy lekkim skręcie czuć na kierownicy stuknięcie oraz słychać je oraz na nierównej nawierzchni.

P.S Układu wydechowego nie sprawdzałem.

Edytowane przez gigus61

Opublikowano

Sprawdź ten układ wydechowy. Łącznik stabilizatora również sprawdzony skoro bawiłeś się przy zawieszeniu? Pasek i rozrząd wymieniany dawno?

Opublikowano
  • Autor

łączniki były w zestawie z wachaczami to tez je wymieniłem, czy to moze być wina samego stabilizatora?? Układ wydechowy sprawdze jutro ale wydaje mi sie że to będzie maglownica.

Opublikowano

Śruby co są sanki przykręcone sprawdzane?

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Jeżeli ruszasz kierownicą na zgaszonym odczuwasz delikatny luz ? Jeżeli tak to pewnie masz luz na krzyżaku od kierownicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.