Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piecowe przyciemnianie szyb Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkopuję temat. Ktoś chętny na wspólną ściemę szyb w tym bądź następnym miesiącu(mi to obojętne) ??

Co do miejscówki to proponuję Radis http://www.tanieprzyciemnianie.pl/

jbc /pw. :hi:

Ja jestem wstępnie umówiony do nich na 18 kwietnia więc można się przyłączyć jak komuś pasuje termin

Opublikowano

mi pasuje /pw

Opublikowano

Tak tylko ciekawie jak robią

widziałem kilka autek i spoko :good:

Kolego a gdzie dokładnie masz namiary na scieme szyb jeżeli nie jest to tajemnicą?

żadna tajemnica :wink: miejscowość Hadykówka (trasa Nowa Dęba - Rzeszów)

http://www.hej.mielec.pl/baza-ogloszen/art22009,darkfol-przyciemnianie-szyb-jakosc-za-najnizsza-cene.html

ciekawe jak by grupowo u nich :eusathink: tylko czy byli by chętni na "wycieczkę"?

tydzien temu robiłem w Hadykówce za awanta b8 zapłaciłem 260zł czas 2h.30 min solidna robota polecam

Opublikowano

tydzien temu robiłem w Hadykówce za awanta b8 zapłaciłem 260zł czas 2h.30 min solidna robota polecam

tak kolego ale jedz od nas do mielca szyby ciemnic, to wole ta stówkę dołożyć i czasu tyle nie marnować,

Opublikowano

To nie jest w Milelcu. Trasa Nowa Dęba -Rzeszów w miejscowosci Hadykówka jak masz daleko to lepiej dopłacic i zrobic na miejscu [emoji1]

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez daffy

Opublikowano

To nie jest w Milelcu. Trasa Nowa Dęba -Rzeszów w miejscowosci Hadykówka jak masz daleko to lepiej dopłacic i zrobic na miejscu [emoji1]

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

kolego patrzyłem ok 150 km, w jedna stronę, obecnie kolega xMarcin95x przy dobrych kontaktach za avant-a zapłacił 350 PLN. wiadomo u ciebie 100 taniej ale czasu trzeba dużo stracić, zawsze można coś zwiedzić przy okazji, :a4fan: wiec jak kto woli,

Edytowane przez lucjan0681e

Opublikowano

Mozesz pozwiedzac poligon w Nowej Dębie i jeszcze niedaleko jest Jezioro Machowskie w miejscowosci Tarnobrzeg

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mozesz pozwiedzac poligon w Nowej Dębie i jeszcze niedaleko jest Jezioro Machowskie w miejscowosci Tarnobrzeg

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

poligon w Nowej Dębie już zwiedzałem raz 2 tyg, drugim razem miesiąc a Ziute (starsza kobieta) to wszyscy znali i zapamiętają jako najlepszego dostawce w fajki i alkohol (to były czasy) :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

hehe tak były ziuta już nie żyję niestety

Opublikowano

To nie jest w Milelcu. Trasa Nowa Dęba -Rzeszów w miejscowosci Hadykówka jak masz daleko to lepiej dopłacic i zrobic na miejscu [emoji1]

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

kolego patrzyłem ok 150 km, w jedna stronę, obecnie kolega xMarcin95x przy dobrych kontaktach za avant-a zapłacił 350 PLN. wiadomo u ciebie 100 taniej ale czasu trzeba dużo stracić, zawsze można coś zwiedzić przy okazji, :a4fan: wiec jak kto woli,

potwierdzam, robota pełna profeska dzięki Lucjanowi :hi:;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Z racji powiększenia rodziny kupiłem sobie sharana i chce w nim przyciemnić szyby. Może byłby ktoś chętny bo już przy 2 samochodach dają lepsze ceny, a mi w audi przyciemniane nie potrzebne. Zastanawiam się nad przyciemnianiem w radisie.

Opublikowano

Z racji powiększenia rodziny kupiłem sobie sharana i chce w nim przyciemnić szyby. Może byłby ktoś chętny bo już przy 2 samochodach dają lepsze ceny, a mi w audi przyciemniane nie potrzebne. Zastanawiam się nad przyciemnianiem w radisie.

Radis dobry ale drogi, nad twoim postem kolega Marcin robił u kolesia odemnie, pogadaj z Marcinem nad wykonaniem bo niechce robić sam reklamy, jakby co służę namiarem, sam u niego robiłem i zadowolony jestem.

Cena też będzie pewnie niższa za b7 ostatnio było 350 i myślę że dobra cena.

Zadzwonić zapytać zawsze możesz

Opublikowano

Potwierdzam, gość zna się na rzeczy ;)
Wykonanie super ale cena nieadekwatna do roboty (za tanio, ja bym się na jego miejscu lepiej cenił hehehe :decayed: )

Polecam :hi:

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano

Potwierdzam, gość zna się na rzeczy ;)

Wykonanie super ale cena nieadekwatna do roboty (za tanio, ja bym się na jego miejscu lepiej cenił hehehe :decayed: )

Polecam :hi:

Podeślijcie jakiś kontakt do tego ściemniacza ;)

Opublikowano

Potwierdzam, gość zna się na rzeczy ;)

Wykonanie super ale cena nieadekwatna do roboty (za tanio, ja bym się na jego miejscu lepiej cenił hehehe :decayed: )

Polecam :hi:

Podeślijcie jakiś kontakt do tego ściemniacza ;)
Napisz ile powiedział, tak z ciekawości
Opublikowano

Potwierdzam, gość zna się na rzeczy ;)

Wykonanie super ale cena nieadekwatna do roboty (za tanio, ja bym się na jego miejscu lepiej cenił hehehe :decayed: )

Polecam :hi:

Podeślijcie jakiś kontakt do tego ściemniacza ;)
Napisz ile powiedział, tak z ciekawości

Sharan ma więcej szkła więc 400zł - umówiłem się na sierpień

Opublikowano

To dobra cena wg mnie, wrzuć foto po robocie,

Pytales w innych miejscach? Ile wołali?

Opublikowano

Pytałem, w innych miejscach co najmniej 480zł

Wrzucę fotki i opiszę co i jak, ale to dopiero w połowie sierpnia.

dzięki za kontakt do tego gościa

Opublikowano

To mają chłopaki robotę, oni robią przyciemnienie dla jednej z lubelskich znanych firm. Znam właściciela i dzięki temu zrobili mi taniej i namiar został.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.