Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2008 grafitowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ,

w końcu po długim czasie użytkowania B8 i paru drobnych modyfikacjach postanowiłem podzielić się z Wami moimi postępami w dopieszczaniu auta ! Licze na ciekawe sugestie :naughty:

Zaraz po kupnie:

gwczkc6c.png

5ulpacfe.png

i obecnie:

evwuqh59.jpg

m55gfdj8.png

cszkr56x.png

hj27sltb.jpg

2jqeupz6.jpg

rpaio7mr.jpg

Audi A4 B8 2008 2.0 TDI 143KM multitronic

Wyposażenie standardowe:

MMI 2G High

System bezkluczykowego odpalania samochodu

Utwardzane i obniżane zawieszenie s-line

Klimatyzacja 3 strefowa

Fotele z elektryczną regulacją lędźwi

aż się teraz przeraziłem ,że tak mało tego jest ,reszta chyba typowy standard

Mody:

Chip na 172 KM 375 Nm

Oryginalna kamera cofania

Wymiana podstopnicy

Chromowane lusterka z S4

Dyfuzor tylni i lotka w carbonie

Czarny grill w plastidipie

Przyciemnione szyby i światła

Homelink

Chromowane końcówki rury wydechowej

Chromowane kratki świateł przeciwmgłowych

Świtała LED tylne

Wymiana tylnego dyfuzora na wersję s-line

Wymiana gałki skrzyni biegów na pikowaną z białą nicią

Plany

Active Sound System

Edytowane przez kamil1114

Opublikowano

Ładna, tylko dużo pracy przed Tobą :wink: pierwsze co to led albo neon na tył zapodaj i zmień tą brzydką gruchę zmiany przełożeń na coś okrągłego :naughty:

http://allegro.pl/galka-biegow-s-tronic-s-line-audi-a3-8v-biala-nic-i5317983962.html

http://allegro.pl/oryginal-audi-q3-galka-mieszek-s-tronic-s-line-i5269581498.html

Opublikowano
  • Autor

Galka juz zamowiona - dzieki uzytkownikowi Wrclaguna ! Nie dlugo bede nowe zdjecia w lepszych ujeciach :)

A LEDy to az sie prosza ,choc po przyciemnieniu tych swiatel jest jeszcze nie najgorzej

Opublikowano

LEDy .....

poza tym - ładnie wygląda

gratki !

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje !

Porozgladam sie za neonami ,chyba tego wlasnie mu brakuje

Opublikowano

Gites furacz. Z gala nie jest taki hop-siup niestety... Inny drazek. Trzeba grzac,albo caly drazek wymienic.

Opublikowano

Gites furacz. Z gala nie jest taki hop-siup niestety... Inny drazek. Trzeba grzac,albo caly drazek wymienic.

30 sek. roboty - nawet zapalniczką :wink:

Opublikowano

Ubierać tego golasa :wink:

Bezawaryjki :)

Opublikowano

Jest na co popatrzec, super sie prezentuje! Kasy na mody i bezawaryjki ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki piekne ,jest co rezac ! Jak ogladam zdjecia aut na forum ,to mam wrazenie ze mam wersje basic + W nastepnej kolejnosci beda nowe felgi i kierownica scieta ,a potem moze LEDy kto wie !

EDIT:

Nowy dyfuzor zamontowany ,tylko zlał się trochę z kolorem auta ,może lepiej jakby był czarny

j2d58uxq.png


6mdbfzmp.png

Edytowane przez kamil1114

Opublikowano

Aż się prosi o wydech na dwie mańki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.