Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Włącznik świateł - taki sam a różne numery - będzie pasować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że u mnie w B6 włącznik świateł mijania jest wytarty i szpeci, chce go wymienić. Kolega od nas z forum ma na sprzedaż nowy tylko że numery jego i mojego w samochodzie ciut sie różnią. Początki takie same w obu przypadkach ale dalej już sie różnią. Ja mam numer: BK7 8E0 941 531 A 07 A-K 2831. Kolegi włącznik ma numer: BK7 8E0 941 531 A 5PR K1037/.

Różnią sie tylko końcówki numerów. Czy włącznik bedzie do mnie pasował?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

Nie zakładam nowego wątku.... bo w zasadzie nie widzę potrzeby a tematów o tym było wiele, ale nie znalazłem odp. na moje pytanie :gwizdanie:

Czy jeżeli kupię włącznik świateł w ASO, to będzie on już dobrej jakości? (poprawionej)? Czy znowu skoro mam rocznik 2002 to się będzie wycierał :naughty: To samo tyczy się przycisków szyb...

Z góry dzięki za odp...

Opublikowano

Witam,

Nie zakładam nowego wątku.... bo w zasadzie nie widzę potrzeby a tematów o tym było wiele, ale nie znalazłem odp. na moje pytanie :gwizdanie:

Czy jeżeli kupię włącznik świateł w ASO, to będzie on już dobrej jakości? (poprawionej)? Czy znowu skoro mam rocznik 2002 to się będzie wycierał :naughty: To samo tyczy się przycisków szyb...

Z góry dzięki za odp...

będzie już OK, no chyba że mają bardzo stare zapasy - w co wątpię

Opublikowano

Witam,

Nie zakładam nowego wątku.... bo w zasadzie nie widzę potrzeby a tematów o tym było wiele, ale nie znalazłem odp. na moje pytanie :gwizdanie:

Czy jeżeli kupię włącznik świateł w ASO, to będzie on już dobrej jakości? (poprawionej)? Czy znowu skoro mam rocznik 2002 to się będzie wycierał :naughty: To samo tyczy się przycisków szyb...

Z góry dzięki za odp...

będzie już OK, no chyba że mają bardzo stare zapasy - w co wątpię

no az tak starych to chyba nie heheh :polew: :polew:

Opublikowano

no az tak starych to chyba nie heheh :polew: :polew:

Qubuś siedzisz na wyspach to nie znasz polskich realiów, u nas wszystko jest możliwe :strzal:

Opublikowano

znalazlem do sprzedania wlacznik o takim numerze BK7 8EO 941 531 D 5PR K 16474 czy bedzie on pasowal do mojej a4 b6 2002 r?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.