Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylnia obudowa siedzenia audi a4 b7 ułamane zaczepy


MaNNiaKK

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jak w temacie przyjechałem znad morza patrze na tylnie siedzenie i jest urwana tylnia obudowa od fotela rozebrałem to i są urwane zaczepy co moge z tym zrobić oprócz kupienia nowej i czy moglibyscie ewentualnie dac linka do klapy ;/ Licze na szybką odpowiedz.

http://www.directupload.net/file/d/4018/pkheqf25_jpg.htmzdjc klapy.


Przypominam że zaczepy sa na stałe przyczepione plastikowe ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany problem.

W ASO jest zestaw naprawczy metalowe nakładki które się montuje na połamane plastiki

Nie mam pod ręką numerów ale koszt koło 50 zł za siedzenie.

Z tym że nie urwały się one same z siebie przyczyną ich urwania jest pęknięty metalowy pręt mocujący lędziwa.

Najpierw napraw lędźwie a potem ten zestaw naprawczy.

Są tematy o tym razem z numerami na forum poszukaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zestaw naprawczy dolnych zatrzasków 8e0898035 ok 68zł
- zatrzaski górne 8z0867276 ok 7zl za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie zamawiałem ale zamawiałem masę przeróżnych pierdół w aso i jesli czegos nie maja ściągają z magazynu i na drugi dzien mam do odbioru. Wszelkie czesci do audi zamawiam w autoryzowanym salonie Skody w którym jest tez oddział cześci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz znać numery bez numerów nie znajdą Ci tego.

Zamawiasz podając numer części i na drugi dzień masz to koszt 55 zł.

Nawet ostatnio kumpel to kupował i montowałem mu to na spocie ..

Zdzwoń do ASO i zamów to :

8E0 898 035 i na następny dzień masz do odbioru...

inaczej Ci nie znajdą i nie zamówią

Jak wpiszesz numer w gogle to będziesz widział na fotach jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WES się zdecyduj byleś w Aso czy u nie kumatego mechanika Cholera weś w necie znajdź numer telefonu do działu części aso i zadzwoń a nie zawracasz głowę. Masz numer częsći kupowalem to już ze dwa razy NIGDY tego nie znajdowali w katalogu dopiero po podaniu numeru.

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak ten drut naprawić?? można go jakos zdemontować? mam ten sam problem z tym drutem-pękniety. Mój pomysł to elastyczna rurka miedziana, klej w środek i połączyć to. Jesli macie jakieś swoje patenty to podpowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem to w bardzo prosty, druciarski, nie fachowy ale skuteczny i szybki sposób. Wyciąłem drewniany klocek i dopasowałem go tak aby siedział bardzo sztywno, wyciąłem tez wciecie na drut, klocek zamontowałem przed pęknięciem aby drut sie na nim opierał. Jeżdze tak rok czasu i puki korniki nie opierniczą mojego śmiesznego patentu nie mam zamiaru sie do tego dotykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem to w bardzo prosty, druciarski, nie fachowy ale skuteczny i szybki sposób. Wyciąłem drewniany klocek i dopasowałem go tak aby siedział bardzo sztywno, wyciąłem tez wciecie na drut, klocek zamontowałem przed pęknięciem aby drut sie na nim opierał. Jeżdze tak rok czasu i puki korniki nie opierniczą mojego śmiesznego patentu nie mam zamiaru sie do tego dotykać.

wrzuć kolego jaieś foto jeśli masz, bo jakoś nie moge tego sobie skojarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale nie robie fotek druciarstwa które wpada mi w głowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli chodzi o mnie to problem załatwiony. Demontaż drutu, delikatne oczyszczenie z powłoki zabezpieczającej i spawanko. Zobaczymy jak długo potrzyma. Jesli spaw pusci to będe szukał po szrotach tego drucika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...