Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Migająca deska i panel


ooookermit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pięknie Wszystkich :hi:. Ostatnio zaobserwowałem w swojej niuni że gdy odpalam ją rano a jest duża wilgotność powietrza, przez około 1 min cała deska i panel szaleje. Wszystko mruga a wskaźniki skaczą jak opętane. Domyślam się ze gdzieś wchodzi woda i powoduje zwarcie... ale, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was miał kiedyś coś takiego i jak temu zaradził :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Miałem u siebie identyczny problem. Nie jest to niestety prosta nieszczelność. Winien jest procesor motoroli w zegarach. Jeśli nie wymienisz procesora, to problem będzie się pogarszał. U mnie doszło do tego, że wszystko migało przez ok 15 min od odpalenia auta a dodatkowo czasem prędkościomierz po prostu nie działał i był konieczny restart auta. Zgłoś się do jakiegoś speca od liczników. Ja zapłaciłem 500 zł za wymianę i od roku już mam spokój. Koszt nie jest niski ale warto.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym będzie zimniej tym dłużej Ci będą zegary migały.

Jeśli wraz ze wzrostem temperatury wewnątrz samochodu oświetlenie zegarów i deski wraca do normy to na 99% trzeba wymienić ten procesor Motoroli w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, miałem co prawda nadzieje że to jakaś drobnostka i wydatek będzie niewielki, ale co zrobić... :confused4:

Witam,

czy u ciebie również winą był procesor ? mam podobną sytuacje, dopóki się nie nagrzeje samochód to wszystko świruje :disgust:.

Wygląda to mniej więcej tak (filmik; kodek MP4; 4,5MB): http://www.wrzucaj.com/250635 (trzeba poczekać ok. 40 sekund na start pobierania )

Może winą w moim przypadku nie jest ten procesor tylko coś innego ? Dodam że komputer nie wykazał żadnych błędów. Ma ktoś doświadczenie z tego typu przypadkiem ?

Podziękowania za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi taki dziadek mowil dwa dni temu ze tez mu wszysto migalo i swiecilo ale rozruch krecil normalnie i po mechaniorach jezdzil i nic!az mu ktorys powiedzial zeby se akumulator naladowal! i dziadek naladowal i byl w szoku bo przestalo!ta i kupil se nowy!nie wiem ale duzo by nie kosztowalo sprobowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyadaje mi sie zeby slaby akumulator był przyczyna mrugajacych wskazników :mysli: jeśli mial by slaby aku to i auto by gorzej palilo, jeśli odpala od strzała to powinien miec doby aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...