Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t błąd 17536

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich na forum. Mam mały problem z a4 1.8t AWT 150 2000r. bez gazu. Wyskakuje mi co jakiś czas błąd 17536 uboga mieszanka. Po skasowaniu pojawia dopiero za jakiś czas raz po krótkiej jeździe, a innym razem po 300km. Mógłby mi ktoś na podstawie logów powiedzieć co jest problemem? Auto wydaje mi się że normalnie jedzie. Nie szarpie, nie przerywa, rozpędza się płynnie. Obroty na postoju wahają się od 740-800rpm.

http://vaglog.pl/log_221937.html(002, 115, 032)

http://vaglog.pl/log_221938.html(033, 115)

Zastanawiają mnie te śmieszne wskazania przepływki i tak niskie ciśnienie doładowania.

Edytowane przez norbert007

Opublikowano

Jeśli nie masz wielkiej dziury w gumie dolotowej do turbiny to przepływka jest do wymiany, doładowanie jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Mam jedną dziurę w tej gumie co wychodzi z pokrywy zaworów z tyłu silnika. Jest szansa że to przez nią?

Opublikowano

Pewnie że możliwe, to odma.

Opublikowano

Panowie a czy przez to że mam dziurę w trójniku od odmy może pobierać lewe powietrze???

Opublikowano

Może. Mam pytanie - skąd ta dziura i na co czekasz że jej nie likwidujesz? ??

Opublikowano

trójnik pękł ze starości . a dlaczego jej nie likwiduje??? hmm czas nie pozwala. przez godzine tego nie zrobie a w niedziele nie wypada

Opublikowano

Nie no spoko - rozumiem . To świeże pęknięcie. Zrozumiałem że pękło dawno i tak z tym jeździsz .

Opublikowano

tak pękło napewno jeszcze za starego właściciela a ja dopiero 2 tyg temu to ujrzałem.

w tym miesiącu napewno to zmienie.

ale przez odme napewno nie pobiera lewego powietrza no bo jak.

Opublikowano
  • Autor

Ja prawdopodobnie jutro wymienię ten trójnik i zrobie logi jeszcze raz. Jak parametry przepływki się nie zmienią to też ją wymienie.

EDIT:

Wymieniłem trójnik jednak nie było poprawy. Wymieniłem też przepływkę i teraz pokazuje przy 5300rpm 123g/s, czyli to była przyczyna błędu.

Zrobilem log 002 i 115. Jak według was wygląda doładowanie po zmianie biegu przy 5520. Nie ma przeładowania??

http://vaglog.pl/log_223052.htm

Edytowane przez norbert007

Opublikowano

Jest ok teraz.

Opublikowano
  • Autor

To mnie pocieszyłeś. Jak na razie brak kontrolki i oby tak dalej. Dzięki wielkie za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.