Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak spasować dokładkę z B7 do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytałem jak widzisz i zero odzewu :kwasny: i kupiłem ori s-line. Wiadomo chociaż będzie że plastiki się dobrze zespawają bo "ta" to zamiennik i ciekawe jak ze spawaniem :eusathink:

Musi się wypowiedzieć po prostu osoba co nabyje ten spojler

Opublikowano

Możliwe że się skuszę i zobaczę , ogarnąłeś już temat montażu dokładki ?
Ile plastikarz Ci krzyknął ?

Opublikowano

Za 250 zł dopasuje mi ten dyfuzor do dokładki no i jeszcze malowanie które ogarnę za grosze we własnym zakresie ;) Można by było samemu pokombinować po zeszlifowaniu zaczepów w tym dyfuzorze i kleić to jakoś jak to było przedstawione tu http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php/topic,52770.60.htmlale nie wiem jak z wytrzymałością takiego moda

Opublikowano

250 zł to nie mało, będzie spawal całość a nie punktowo rozumiem.

Nie da się tego zostawić bez malowania?

Mam srebrne auto i chcialem kupić dyfuzor a on jest czarny i myślałem ze obejdzie się bez konieczności malowania.

Opublikowano

Nie wiem właśnie czy to spawanie tylko od środka czy z obu stron. W twoim przypadku pasuje czarny więc obyło by się bez malowania. Nie mam czasu na razie się za to zabrać,wydech wisi, :wink: ale dam znać jak zrobie

Opublikowano

Kolego ile za zderzak

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Byłem dzisiaj u plastikarza i powiedział że za ok .100zł mi do dopasuje i zespawa z dokładką , jeśli bez zdejmowania i montowania do zderzaka :D

Opublikowano

Cena przystępna :wink: daj znać jak zrobisz jak ci to wyszło...

Opublikowano

Znalazłem dziś za 100 zł z wysyłką dokładkę ori i zamiast zamiennika raczej skuszę się na tą.

Spoko ,jak zrobię to podeślę foty.

Opublikowano

Też się zabieram za tą dokładke, jak wyjdzie to też sie pochwale efektem końcowym :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema !!! :hi:

O to moja weekendowa praca. Było naprawdę sporo roboty nie dziwię się że plastikarze biorą sporą kasę za takie rezanie.

Pacjent przed operacją :wink:

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0128-1_arxawns.jpg

W zderzaku wystarczy wyciąć dziury jest więcej powierzchni do spawania

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0134-3_arxawah.jpg

Jak widać dokładka z b7 nie jest tak do końca P&P tak że opalarka musiała pójść w ruch

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0136-6_arxawas.jpg

Było trochę spawania ale koniami nie wyrwie :wink:

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0139-7_arxawaq.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0140-8_arxawqh.jpg

Efekt finalny na aucie będzie niebawem bo jeszcze nie założony :)


A tak wygląda na samochodzie :naughty:

http://ifotos.pl/zobacz/201602071_arxawqe.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/201602071_arxaspx.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/201602071_arxashh.jpg

Edytowane przez grzegolas

Opublikowano

Dobrze to wyszlo

Opublikowano

Spasowalo się bardzo dobrze :-D

Jak by u mnie tak siadło byłbym zachwycony :-)

Sam to robiłeś czy pomagales plastikarzowi? :-)

Moja dokladka jeszcze czeka,będzie montowana razem z innymi gratami.

Jakieś wskazówki przy rezaniu?

PS. Wycieraczka od Q5? :-)

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Właśnie nie spodziewałem się że tak ładnie się to spasuje...zasługa opalarki :wink:

Robiłem sam ale bez odpowiednich narzędzi na pewno by tak nie wyszło. Podstawa wyrzynarka no i opalarka którą można bez problemu pospawać to w całość :D

PS. Wycieraczka od Q5? :-)

Dokładnie Q5 nie ori ale spełnia swoje zadanie :naughty:

Opublikowano

Jakie masz dysze do opalarki ?

Używałeś jakiegoś spoiwa ?

Dokładka jest jak widzę od tyłu połapana w paru miejscach i obwodowo od dołu ?

Super robota, :thumbup1:

ciekawi mnie jak by to siadło na czerwonym zderzaku :eusathink:

Opublikowano

na jaśniejszym kolorze zawsze lepiej wygląda i taka jak wyżej jak i s4,s-line

Opublikowano

Jakie masz dysze do opalarki ?

Używałeś jakiegoś spoiwa ?

Dokładka jest jak widzę od tyłu połapana w paru miejscach i obwodowo od dołu ?

Super robota, :thumbup1:

ciekawi mnie jak by to siadło na czerwonym zderzaku :eusathink:

Użyłem dyszy redukcyjnej 9 mm widoczna na zdjęciu a spoiwem były resztki zderzaka po wycięciu dziur. Od dołu jak zauważyłeś po całej długości a góry nie było sensu bo dół tak mocno trzymał że ciężko było odgiąć żeby palca wsadzić więc aby tylko przyłapałem w paru miejscach. Były plany żeby górę klejem do PP PE przyłapać ale wiadomo jak to z klejami do plastików :kwasny:

Czarna dokładka najlepiej się komponuje ze wszystkimi kolorami zderzaków zależy tylko mat czy połysk... takie jest moje zdanie :wink:

Opublikowano

Spawałeś już wcześniej jakieś plastiki, zastanawiam się czy próbować samemu to zrobić tak jak Ty , czy oddać do plastikarza za jakieś 100zł .
Nigdy jeszcze nie spawałem plastików, ale wiadomo co się zrobi samemu to podwójnie cieszy i można wszystko poskładać tak jak się chce.

Opublikowano

spokojnie dasz radę nic trudnego ,ja sobie kupiłem chińską spawarkę do plastiku w zestawie są elektrody ,rozgrzewasz spoiwo i element spawany zastyga i trzyma,sporo rzeczy sobie i nie tylko pospawałem ,wcześniej nie miałem styczności ,a poszło gładko,ważne żeby spoiwo i element spawany były z tego samego tworzywa ,inaczej nie będzie trzymać


mam coś takiego już 3 rok daje radę ,a dość często ją używam do różnych rzeczy,tylko moja kosztowała ok 300zł

http://allegro.pl/850bd-spawarka-do-plastiku-2w1-4dysze-zgrzewarka-i5929955791.html

Edytowane przez greg2505

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.