Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam serdecznie.

posiadam silnik do rs4 chciałem sie dowiedziec czy podejdzie do mojej audi a4 1.8t quattro

Opublikowano

którego rs4? w budzie b5 czy b7 ?

sam silnik ci nie wystarczy, potrzebujesz skrzynie, półosie, hamulce, komputer, całą wiązkę elektryczną do tego :kox:

Opublikowano

taniej wyjdzie z 1.8T wycisnąć moc jak w RSie...

Opublikowano

taniej wyjdzie z 1.8T wycisnąć moc jak w RSie...

hehehe dobre :kox:

Cały czas kwestia który to silnik ?

Czy 2,7BiT RS4 czy 4,2NA z pseudo rs4 b7 ?

Opublikowano

Bo jak 4,2 to się nawet nie opłaca :kox::wink4:

BTW dowiedziałem się ciekawej rzeczy o 2,7 BiT z RSa - świece trzeba wymieniać z taką częstotliwością, jak w olej w co po niektórych silnikach - co 30 000 :gwizdanie:

Dobrze, że ja mam tylko eS :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak to rs4 4.2 litra z budy b7 jeszcze jedno a jak wycisnac wiecej mocy z 1.8t ja mam juz chipseta posiada 196ps da sie jeszcze cos zrobic [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:04_________________________________________________przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem

Opublikowano

tak to rs4 4.2 litra z budy b7 jeszcze jedno a jak wycisnac wiecej mocy z 1.8t ja mam juz chipseta posiada 196ps da sie jeszcze cos zrobic [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:04_________________________________________________przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem

http://www.a4-klub.pl/smf/all_18t_gtrs_eliminator_atp_kolektor_na_250km300km-t49882.0.html

Z takim zestawem dobijasz do 300-320KM i jeździsz szybciej niż rs4 b7.

Opublikowano
  • Autor

ale jak i gdzie to mozna zrobic a poza tym mam jakies 10000zł na to [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:03_________________________________________________dzieki serdeczne nie zauwazyłem linka pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:06_________________________________________________jest to mozliwe ze mozna tak moc podniesc

Opublikowano

Wysłałem ci PW. [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:09_________________________________________________

jest to mozliwe ze mozna tak moc podniesc

To jest właśnie zaleta silnika 1.8T. W stanach rekordzista na takim zestawie ponad 320KM zrobił juz 70 tysięcy mil. Bez żadnych problemów z autem, jedynie wymiany eksploatacyjne.

Opublikowano
  • Autor

ja mam te 196ps chipseta z vtg autko mam juz 2 lata troszke osłabło od tamtego momentu wiec chce cos z tym zrobic

Opublikowano

ja mam te 196ps chipseta z vtg autko mam juz 2 lata troszke osłabło od tamtego momentu wiec chce cos z tym zrobic

Masz LPG ?

Opublikowano
  • Autor

no mam aco

Opublikowano

no mam aco

no to jak chcesz mieć 300KM to bez gazu :wink4:

Opublikowano

no mam aco

no to jak chcesz mieć 300KM to bez gazu :wink4:

wybuchnie :polew: :polew:

Opublikowano

wybuchnie :polew: :polew:

nie podoła :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.