Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Złodziej zerwał spinkę - mocowanie listwy dolnej drzwi


ghoscik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Potrzebuje pomocy. Jakiś amator albo wredny gość w ciągu nocy wyrwał mi listwy dolne drzwi:

nuihtz52.jpg j3frwa2o.jpg

Z prawej strony z przodu zerwał mi jedną spinkę trzymającą listwę. Powinno być 7 a jest ich 6 - zdemontowałem swoją od kierowcy i tam jest 7 także ewidentnie mi menda urwała.

Czy jest cokolwiek co mogę z tym zrobić czy zdać się na 6 + śruba która na szczęście znajduje się w tamtym miejscu w niedalekiej odległości...

Generalnie to komuś powinny rączki odpaść za karę!!#$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje tacy zdesperowani, że nawet ze spinkami listwy wyrywają. Nie daj boże jak mi ktoś coś takiego zrobi. Ręce bym pourywał i do tyłka wsadził...

Powiem Ci szczerze, u mnie jak wymieniałem listwy też brakowało kilku spinek. Po włożeniu drażniło mnie to, że zbytnio odstają od karoserii i wygląda to wg mnie bardzo nieestetycznie.

Pozostaje kupić brakującą listwę (ja kupiłem pakiet nowych zamienników) i dokupić u sprzedawcy brakujące spinki. A najlepiej kupić cały komplet nowych wraz z kompletem nowych

spinek aby ładnie wszystko trzymało się drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucjan89

Zapomniałem sprecyzować ale nie mam owszem spinki bo ten grot na którym się ona trzyma został wyrwany... także nie ma nawet na czym jej zamontować... Jutro jadę po zestaw zamienny i będę montować. Ciekawe czy będzie odstawać;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazerny złodziejaszek. Nawet na grot do spinki się połasił :) W takiej sytuacji nic nie poradzę. Może ktoś inny z forumowiczów doradzi co w takiej sytuacji zrobić.

Sam skorzystam z takiej informacji w razie jakby i ktoś mi się tak do auta dorwał (- oby nigdy to nie nastąpiło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz on wyrwał te listwy teoretycznie przez co je uszkodził, pewnie spinkę z grotem też zabrał bo po prostu się złamało... Prawdopodobnie nie da się nic zrobić. Liczę tylko, że nie będzie jakoś to odstawać bo się będę irytować:) Listwy już kupiłem. Na pierwszy rzut oka nie różnią się jakością, a ewentualnie wykończeniem. W kilku miejscach ta guma jest lekko inaczej uformowana (brzydkie wgięcia) ale to nie będzie raczej przeszkadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej aby były wszystkie spinki ,bo brak spinki za 2 złote za jakiś czas pokaże ,że trzeba będzie drzwi malować . Na urwany nit jest sposób :

Zwykły nit zrywalny o długości 12 mm i średnicy 3 mm zaciśnięty bezpośrednio ma spince .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...