Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za elementy/części w bagażniku i skąd ta woda ?


Michal94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zabrałem się za malowanie siwych dolnych nakładek pod kolor nadwozia.

Wziąłem sie ze demontaż tylnego zderzaka. Po zdjęciu baczków bagażnika ujrzałem dużą ilość wody po prawej stronie, na samym dole przy nadkolu. Cała gąbka wygłuszenia były nasączona wodą.

Z kąd się tam dostała ? Czym radzicie to zakleić. Miał już ktoś taki przypadek ?

Po zdjęciu tylnego zderzaka ujrzałem zwisający jakiś czujnik, czy do może od airbagu ?

W środku znalazłem jakaś plastikową linkę idąca do zamka wlewu paliwa? Wie ktoś do czego to sluzy?

Wszystko zaznaczyłem na zdjęciu.

Jutro wstawię lepsza jakość zdjęć, dzisiejsze zdjecia robione były wieczorem telefonem.

004c29909c695a00med.jpg

9e937d666ce8dbd9med.jpg

6f7bfcac61bb9550med.jpg

31b5fbde1c116858med.jpg

Edytowane przez Michal94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zabrałem się za malowanie siwych dolnych nakładek pod kolor nadwozia.

Wziąłem sie ze demontaż tylnego zderzaka. Po zdjęciu baczków bagażnika ujrzałem dużą ilość wody po prawej stronie, na samym dole przy nadkolu. Cała gąbka wygłuszenia były nasączona wodą.

Z kąd się tam dostała ? Czym radzicie to zakleić. Miał już ktoś taki przypadek ?

Po zdjęciu tylnego zderzaka ujrzałem zwisający jakiś czujnik, czy do może od airbagu ?

W środku znalazłem jakaś plastikową linkę idąca do zamka wlewu paliwa? Wie ktoś do czego to sluzy?

Wszystko zaznaczyłem na zdjęciu.

Jutro wstawię lepsza jakość zdjęć, dzisiejsze zdjecia robione były wieczorem telefonem.

004c29909c695a00med.jpg

7605c52bc8039c6amed.jpg

Proponuję zamknąć się w bagażniku i lać wodę od zewnątrz na karoserię. Tylko w ten sposób możesz wytropić skąd dostaję się woda bo przyczyn może być wiele.

Potwierdzam to co napisał Joziek79 plastikowa czerwona linka służy do awaryjnego otwarcia wlewu paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda przedostaje się od lampy 100% uszczelka przepuszcza albo słabo dokręcone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjne otwieranie wlewu :)

Hah no to nieźle, a powiedzcie mi ta czerwona linka powinna być zapewne przy tym boczku co można otworzyć, (u mnie jest tam głośnik basowy). Bo ta linka leżała gdzieś w zakamarkach niewidocznych.

Woda przedostaje się od lampy 100% uszczelka przepuszcza albo słabo dokręcone ...

Tak, moja tylna prawa lampa już całkowicie sie rozkleja i zawsze w niej jest dużo wody, ale powiedz mi o której uszczelce mówisz ? Czy po miedzy karoseria a lampą powinna być jakaś uszczelka wokół ?

Panowie a co to za element zwisający z zderzaka tylnego ?

Czy ktoś wie gdzie można dokupić taki korek c884db3ea84f4a5fmed.jpg. Jak widać u mnie jego brakuje i nawet nie wiem jaki jest jego numer katalogowy.

Edytowane przez Michal94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...