Skocz do zawartości
IGNOROWANY

31.07-02.08.15 VwMania


jaccov6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadę, może nie jest klimat jak kiedyś, ale tego roku już sobię nie odpuszczę.

https://www.facebook.com/events/929133603764767/

kto chętny na wyjazd?

11351279_878575088888833_526578691363946

Edytowane przez jaccov6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co ja już ruszam w piątek. :)

Edytowane przez jaccov6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cenami poszaleli w ostatnim czasie. Żeby jeszcze coś oferowali ciekawego w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na 3dni moze i spoko ale wiele osób jedzie tam na jeden dzień a zeby płacić 80zl za wjazd plus 20zl od kazdego pasazera w aucie to przeginka. A super atrakcji to tam nie bedzie jak za ta cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na 3dni moze i spoko ale wiele osób jedzie tam na jeden dzień a zeby płacić 80zl za wjazd plus 20zl od kazdego pasazera w aucie to przeginka. A super atrakcji to tam nie bedzie jak za ta cene.

Brawo, mamy typowego narzekacza, który sam nic nie zrobi! Akurat tu mogę się wypowiedzieć bo niejeden zlot zaliczyłem i niejeden zorganizowałem. Na KAŻDEJ imprezie wjazd kosztuje tyle samo bez względu na to czy ktoś wjeżdża na 3 dni czy na 10 minut. Wjazd na VAG Event kosztuje 100 PLN od auta + 50 od pasażera. Jadę tam, płacę i nie narzekam bo impreza jest mega, choć praktycznie nie ma tam żadnych zorganizowanych atrakcji, wszystko opiera się na super klimacie. Ok, w zestawie są gadżety typu koszulka, identyfikator itp. Ale czy Ty naprawdę myślisz że zorganizowanie takiego zlotu to kwestia kilku telefonów i wszystko tak po prostu jest?

Taka VWMania to rok w rok masa czasu poświęcona na jeżdżenie, załatwianie. Odliczam koszt tego "straconego" czasu. Odliczę nawet koszt paliwa. Ale często za każdą głupią pieczątkę, każde durne pozwolenie, każdą dobrą wolę Pani urzędniczki trzeba zapłacić! A uwierz mi że przy tak wielkim wydarzeniu pozwoleń jest potrzebna MASA.

myslisz że barierki spawamy sami? NIE

toi-toie budujemy z klocków? NIE

ochrona to charytatywni fani VW? NIE

scena powstaje w wyniku modlitw? NIE

nagrody sami rzeżbimy z masy solnej? NIE

DJe grają dla samego funu? NIE

naklejki, wjazdówki, plakaty drukujemy na własnych drukarkach? NIE

syf pozostawiany przez niektórych uczestników w niedzielę znika w wyniku czarów? NIE

generatory prądu mamy swoje? NIE

Każdy głupi gwódź wbity w scenę czy trytytka potrzebna do zawieszenia banera KOSZTUJE. Nikt nic nie daje za darmo. Hostessy też są tam W PRACY a za pracę trzeba zapłacić. To samo z fotografami czy ekipą filmową.

Na Manii nie ma "super atrakcji"? Zabawne :grin: Znajdź mi drugi zlot w Polsce, na którym JEDNOCZEŚNIE jest show&shine, 1.4 mili, zawody car audio, drift taxi.

Zachęcam do zorganizowania zlotu w 2016 roku. Czy to na 100 aut czy na 1000, czy z selekcją czy bez. Ty zorganizuj, ja przyjade i ocenię. Pogadaj z rodziną, może Ci dobrodusznie pomogą bez chęci wzięcia pieniędzy. Ale i tak polecam najpierw zrobić sobie rozpiskę i ocenić do którego momentu domkniesz budżet. Poczytaj też o wymogach imprezy masowej :wink:

Tylko pamiętaj! Wjazd ma być za darmo! Inaczej to będzie, jak to ująłeś, PRZEGINKA

EDIT

Skoro 80 PLN za auto to za dużo a Ty chcesz być tam tylko przez chwilę, to zawsze możesz zostawić auto na zewnętrznym parkingu i wejśc jako widz, tego nikt Ci nie zabroni :wink:

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliae8590fc215852a436fff7b497b94768.jpg3cc9aec702d966725c5df0c7998513e7.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

f7f963fb92fb5c38f8fccd241b4b3f97.jpg0cd8dd7ad5095120f96375c8c3ae3d80.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...