Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z klimatyzacją i wycieraczkami


bbetoon

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam mały problem z wycieraczkami i klima . zacznę od wycieraczek jest taki problem ze jak włanczam wycieranie przerywane to niekiedy chodzi niekiedy nie ale naj częściej przestaje powolne wycieranie tak samo a jak dam szybkie wycieranie to wszystko dziala szybkie wycieranie dziala caly czas ale jak przeloncze na powolne to tez dziala caly czas ale jak juz przeloncze na przerywane to znow przestaje ;/;/ A klima to juz wieksze jaja od jakis dwoch trzech tygodni klima mi sama i niewiem jak wytlumaczyc moc na dmuchu obniza i wylancza klime i odrazu powraca do momentu wczesniejszego i tak mam caly czas a od dzisiaj zaczol mi sie sam wylanczac i wlanczac niekiedy co chwile 5razy sie wylanczy 5 razy wlonczy w ciagu minuty a niekiedy raz sie wylanczy i raz wlonczy tak co 10 min o co chodzi moze ktos mi pomuc bo mnie to szokuje [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:18_________________________________________________a i jeszcze jedno zapomnialem dodac bezpieczniki wszystkie sa okey bo wczoraj sprawdzalem a autko to mam audi a4 1996 1.9 tdi 110 km

* jeżeli robisz błędy to używaj proszę SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ, nazywaj także wątki zgodnie z regulaminem forum - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Wycieraczki - nie mam pojęcia ;(, ale są mądrzejsi na tym forum więc pewnie Ci pomogą.

2 Klima - co masz na myśli, że się wyłącza i włącza? Zapala się śnieżka i gaśnie. Jeżeli chodzi o zmniejsznie się i zwiększanie nadmuchu to w trybie Auto to normalne.

3 Proszę postaraj pisać się bardziej zrozumiale i czytelnie (używaj znaków interpunkcyjnych) to będzie nam łatwiej Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak pisze :P:P ale tak mam ze niekiedy słowami nie umie niczego nazwać :)) a chodzi mi o to ze nie ważne czy na auto czy na manulu mam klime bo jak ustawie nawiew na 5 stopniu to on sam mi schodzi do poziomu 0 i sie wyłącza na chwile i odrazu włącza. A od dzisiaj mi sie wyłącza i włącza cala klima gaśnie wszystko i sie odnowa zapala po sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z elektronika bo ja jestem jak na razie za granica i dopiero w Polsce będę w styczniu i boje sie ze może sie tylko bardziej pogorszyć i będę miał tylko większe problemy albo sam coś tam po kombinuje jak mnie naprowadzicie to myślę ze dam rade to zrobić :PP

A mam takie pytanie czy może wiecie czy może być ta dolegliwością akumulator ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...