Usunięcie rys z listwy ozdobnej spod klapy

namaseo

Tak jak w temacie - mam podrapaną tą listewkę, chciałbym usunąć lub chociaż zmniejszyć te ślady. Robiliście coś podobnego. Posiadam pastę polerską autosol aluminium (ale to chyba jest chrom?). Nie znam się na tym za dobrze, a jeśli ktoś sobie z tym poradził, to byłoby miło jakby się podzielił doświadczeniami :)

Poniżej link

Dzięki Artur, przydatny plik. Rozumiem, że ich pasty są przez Ciebie sprawdzone. Miałeś podobną historię? Ciekawi mnie czy jestem w stanie usunąć te rysy (jedna jest dość głęboka - chwilowo nie mam jak wrzucić fotki). W ogóle nie zdążyłem się nawet przyjrzeć mocno tej listewce (auto mam 2 dni) - to jest aluminium, czy plastik z chromową warstwą? W drugim przypadku wydaje się wręcz niemożliwe usunięcie głebokich zadrapań. Jeśli gadam głupoty, to wybaczcie, po prostu dziś nawet listewki meblowe sprzedaje się jako "chrom", dlatego nie sugeruję się wszystkimi aukcjami "listwa chrom" które wyskakiwały w google w wynikach szukania z czego zrobiona jest ta listwa.

Link mam od kolegi z forum - Fido pisał w sprawie podobnego tematu poniżej link do całego tematu:

Ja nie używałem tych past. Podpytaj się kolegi Fido pewnie on używał.

Miałem kiedyś podobny problem z listwami ale mi pomogła pasta Autosolu. Tylko ze ja nie miałem rys bardziej miałem problem w tym że zaszły mi trochę te listwy i nie było połysku.

a da się te listwy dokupić u mnie mają w dwóch miejscach dołki których nie spoleruje.

Może da się zamówić samą listwę.