Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działające głośniki wysokotonowe


lukiluk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają mi głośniki w "lusterkach" tzw. syczki, wszystkie inne chodzą, jest możliwe, że coś jest pokombinowane w ustawieniach,

czy raczej kabelki są winne lub głośniki zjarane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, nie wiedziałem, troche dziwnie, w b6 w tym miejscu były, ale nie było tych w podszybiu co w B8 więc może tak to załatwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podlacze sie pod temat, mi sie wydaje, ze wysokotonowe w drzwiach z przodu i tylu nie dzialaja, naglosnienie mam nie znam nazwy-11 glosnikow z DSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podlacze sie pod temat, mi sie wydaje, ze wysokotonowe w drzwiach z przodu i tylu nie dzialaja, naglosnienie mam nie znam nazwy-11 glosnikow z DSP

z tyłu występują przy każdym nagłośnieniu. Z przodu w drzwiach głośniki wyskotonowe występują tylko przy nagłośnieniu B&O.

Ustaw bass na minimum, wysokie na max i może coś usłyszysz. jak nie to drugie wyjście. Zdjąć boczek i sprawdzić kable. Jeśli połączenia są ok to pozostaje laryngolog

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak tył dziala, a z przodu mowicie nie ma glosnikow? to po co Audi daje maskownice? np w bmw jak nie masz wysokotonowych to jest zaslepka a nie kratka ( maskownica) ;p

edit

wlasnie bylem w aucie i w ustawieniach DSP jest driver i simmetic?, wie ktoś z uzytkownikow o co chodzi oraz opcja GALA ON/OFF

ktorą opcje wlaczyc zeby bylo najbardziej efektownie :)

pozdrawiam

Edytowane przez patryk.patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego te maskownice sa zslepkami, tam nie ma siateczki tylko pełny plastik, raczej na 90%nic tam nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak tył dziala, a z przodu mowicie nie ma glosnikow? to po co Audi daje maskownice? np w bmw jak nie masz wysokotonowych to jest zaslepka a nie kratka ( maskownica) ;p

edit

wlasnie bylem w aucie i w ustawieniach DSP jest driver i simmetic?, wie ktoś z uzytkownikow o co chodzi oraz opcja GALA ON/OFF

ktorą opcje wlaczyc zeby bylo najbardziej efektownie :)

pozdrawiam

gala to jest automatyczne pogłaśnianie podczas jazdy. tzn im szybciej jedziesz tym głośniej radio gra.. ja to wyłączyłem, bo na banie nawet na 1 nie dało się usiedzieć w aucie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...