Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam krótki filmik GTB dmucha na razie 1.7 bar , wydech same rury 2.5 cala , końcówki Ulter 100 . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tys jest wariat z tym przelotem[emoji16]baczka ładnego puscił[emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rrrudy25 napisał:

Tys jest wariat z tym przelotememoji16.pngbaczka ładnego pusciłemoji106.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Było chłodno wtedy w nocy :D w ciepły dzień bardziej ciemno z tyłu :D Znalazłem jeszcze jeden film 

Założę nowy wałek i tarcze kevlar i jedziemy stroić , wpadnie od razu popcorn limiter , powinno robić robotę na tym wydechu :-) 

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest cichutko i znośnie, a bedzie pewnie jeszcze "lepiej" po korekcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2017 o 09:47, KoJ@K napisał:

Napewno jest cichutko i znośnie, a bedzie pewnie jeszcze "lepiej" po korekcie :kox:

Już nie mogę doczekać się korekty ? znajdę z dwa dni wolnego i biorę się za głowice ;-) Jeszcze jestem młody bez żony dzieci to same rury na wydechu nie przeszkadzają ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem parę godzinek wolnego czasu i nowy wałeczek już mieszka w głowicy :D wszystko zrobiłem oczywiście bez ściągania przodu ;-) Wcześniej na pierwszy rzut oka wałek nie był zły niestety było inaczej , 2 krzywki w fatalnym stanie , panewki zjechane , szklanki stan raczej średni . Wpadło wszystko nowe , praca silnika moim zdaniem rewelacyjna . Na dniach korekta softu u Arka z AME-Tuning :-) 

20431754_1660928747314138_90143551162209

20621112_1660928790647467_27564184344862

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na wynik [emoji106]ciekawe ile wypluje na tych pompkach [emoji848]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rrrudy25 napisał:

No to czekamy na wynik emoji106.pngciekawe ile wypluje na tych pompkach emoji848.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Jakiś mega wyników się nie spodziewam :-) teoretycznie patrząc teraz po logach dynamicznych jeszcze zapas paliwa mają, zobaczymy co uda się wydusić też z mojej GTB. W teorii ponad 2 bary powinna dmuchać to i może z 220 km wyskoczy :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rrrudy25 napisał:

To kiedy....emoji16.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Audi była na rolkach , cudów nie ma , będą jeszcze poprawki na razie zostawione 200 kunia z groszami :D potem za dużo dymu , muszę poszukać jakiegoś rozwiązania , przy strojeniu na zewnątrz było 34 stopni w cieniu ale to nie powinno mieć znaczenia w sumie . Możliwe że pompacze już mają dość , zobaczymy :-) Dołożony został też popcorn limiter . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutututu.....[emoji16]no dobre to masz,200KM juz sie fajnie odpycha w tych loszkach[emoji6]

Dej na takiej kozie jezdzisz bo nie widac na filmie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rrrudy25 napisał:

Rutututu.....emoji16.pngno dobre to masz,200KM juz sie fajnie odpycha w tych loszkachemoji6.png

Dej na takiej kozie jezdzisz bo nie widac na filmie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

No te 200+ to przejściowo jest będę coś jeszcze walczył :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie jest najgorzej [emoji6],ja na chwile obecna mam -0.7bar[emoji19] i nie spoczne dopuki nie bedzie -0.9bar,skoro podcis....masz słabsze to cisnienie tez bedzie robiła gorsze[emoji53]Jesli chcesz znac moje zdanie to ja bym ja zmienił na najnowszy model [emoji106]to nie sa koszta jak pompki czy turbo
184227567ea9742c6d7082338f893d56.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rrrudy25 napisał:

Mysle ze nie jest najgorzej emoji6.png,ja na chwile obecna mam -0.7baremoji19.png i nie spoczne dopuki nie bedzie -0.9bar,skoro podcis....masz słabsze to cisnienie tez bedzie robiła gorszeemoji53.pngJesli chcesz znac moje zdanie to ja bym ja zmienił na najnowszy model emoji106.pngto nie sa koszta jak pompki czy turbo
184227567ea9742c6d7082338f893d56.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Hmm dokładnie taka sama u mnie siedzi teraz :-) W sumie i tak prawie jestem zdecydowany na HF50 :D zostało jeszcze zmierzyć ciśnienie na cylindrach bo to mi nie daje spokoju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno nie z tego roku[emoji6]


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rrrudy25 napisał:

Ale na pewno nie z tego rokuemoji6.png


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

A to na pewno nie :-) Jest rok 07 jak samochód :D Chodziło mi o numer że taki sam ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zobaczyłem troszkę oleju w dolocie postanowiłem jednak założyć Oil catch tank, oleju było śladowe ilości ale ma być tam sucho i czysto ? zobaczymy na ile to pomoże.                                                        21016086_1688338997906446_57564401756923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2017 o 22:08, danielstol napisał:

Hmm dokładnie taka sama u mnie siedzi teraz :-) W sumie i tak prawie jestem zdecydowany na HF50 :D zostało jeszcze zmierzyć ciśnienie na cylindrach bo to mi nie daje spokoju ...

Od razu szedł bym w HF80.... ;-) Moze na obecna suszarke bede miały zapasu, ale gdyby Cie naszło na jednak cos jeszcze mocniejszego.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...