Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana koloru autka


piotrka

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie.

Zastanawiam się nad pomalowaniem swojego autka w całości, przyczyna odświeżenie oraz zmiana koloru z czarnego, który już mnie wkurza hi hi.

Chciałbym zmienic na inny kolor niż jest w oryginale.

Jak to się ma pod względem tego, ze według wklejki oraz win kolor byłby inny niż jak autko wyszło z fabryki i czy można tak zrobić aby to zgłosić w urzędzie aby dokonali wpisu nie wiem w książkę pojazdu czy coś takiego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad oklejeniem folią, firmy dają średnio 5 lat gwarancji a kosztuje połowę co malowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kolego szczerze mówiąc nie myślałem o oklejeniu.

Ale kiedyś rozmawiałem ze znajomym to on mi mówił ze drogo oklejenie kosztuje.

Tez ma małysza w avancie i wtedy jakieś pół roku temu chcieli od niego 5koła.

Pozdrawiam.

A poza tym ja chciałbym zmienić na kolor niebieski.


Kolego masz namiar na oklejanie gdzie mają przystępne ceny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem ten plastidip i jestem pod wrażeniem.

Potem można zerwać ładnie.

Wpisz plastidip w google. Może drogie, nie wiem, ale warto chociaż w internecie obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmiana to tylko folia. Jeśli chciałbyś malować to dużo rozbierania auta jest a później ciężko złożyć jak fabryka. Ja gadałem z lakiernikiem jak chciałem swoje srebrne na czarne walnąć bo uwielbiam ciemne auta ale zrezygnowałem ze względu na rozebranie większej części auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Kolego ale jakoś do tego nie jestem przekonany hi hi.

A jak to się ma ze zmianą koloru do tego co w vin, da się zmienić kolor z adnotacją urzędu aby było legal?

Pozdrawiam.


Ha ha Kolego Ty ze srebrnego na czarny a ja z czarnego na inny ewentualnie srebrny.

Czarny suuper prezentuje się i fajnie autko wygląda ale aby utrzymać go w suuper to nieźle trzeba się gimnastykować oraz często spedzać czas na myjni hi hi.

Mam czarnucha i jak wyżej pisałem tak robię aby moc nim cieszyc się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://reklamaczestochowa.pl/oklejanie-samochodow.html

Wiem, że tam robią solidnie i nie kasują jakoś dużo. Jest jakieś zdjęcie a4 oklejonej więc trzeba przedzwonić i się dokładniej dowiedzieć.

Tak, jak kolega wspomniał, malowanie to kupa roboty a i potem przy ew. sprzedaży autka mogą być niedogodności :kwasny:

A co do plasti-dipa to nie jestem zwolennikiem tego produktu, mam go na przednim grilu i nie jest zbyt wytrzymały. Koszt położenia na auto jest wysoki a trwałość kiepska.

Pomyśl jeszcze bo może nie ma sensu się pakować w koszta i zmieniać kolor, może wystarczy profesjonalna korekta lakieru i autko będzie jak z salonu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalna korekta nie zmieni koloru auta a kolega ma dość czerni, która tak bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kolego za namiary.

Po weekendzie będe się kontaktował z nimi.

Jest w ofercie, w galerii audiczka właśnie w takim kolorze jaki mnie interesuje ha ha.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z czarnym autem jest troche zabawy, trzeba lubić myć co 5 dni autko żeby to jakoś wyglądało :D

W razie czego to mów to podjadę do nich i się też chętnie dowiem co i jak

Edytowane przez Whiti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi Kolego mi też podobała się czerń do póki nie kupiłem autka w czerni i doświadczam że coś za coś ha ha.

Pozdrawiam.


Ok Kolego bedę w kontakcie.

aha wlaśnie często jestem na myjce ale tylko wróce z myjki a już widać na czarnuchu brud hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się zamienicie na auta i każdy będzie zadowolony :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno przed oklejaniem czy malowaniem musisz doprowadzić blacharke do stanu perfect, bo inaczej będziesz mieć problemy. Pamiętaj o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie całego auta zazwyczaj wiąże się z malowaniem komory silnika, wnęki bagażnika i środka inaczej przy malowaniu nie ma sensu, co do oklejania czy plast dipu zawsze jest możliwość powrotu do ori koloru, teraz na rynku jest dużo firm które oklejają a i folii jest dużo do wyboru, tak czy siak przed malowaniem czy oklejaniem blacharkę musisz mieć bez bąbli, parchów czy ubytków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko oklejanie - malowanie to od metra zachodu i zmartwień przy sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...