-
Whiti zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Odgrzewam baaardzo starego kotleta Od czasu kiedy założyłem temat na tym forum Audi trochę przeszło lecz nic nie może trwać wiecznie i aktualnie idzie na sprzedaż ? Pora przesiąść się na coś nowszego i szybszego... Link do ogłoszenia, oczywiście drobna negocjacja wchodzi w grę ale autko warte zainteresowania: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-avf-quattro-6-biegow-krajowy-bezwypadkowy-1-wlasciciel-ID6AfiKk.html
-
Spoty wrocławskie
Czy któryś z kolegów da rade zamontować mi tempomat w tym tygodniu ?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Wycieraczka od Q5 pasuje P&P i zbiera idealnie Byłbym bardzo wdzięczny jeśli podesłałby ktoś odpowiednią wycieraczkę na allegro. Nie jestem leniwy tylko chcę kupić odpowiednią. Ja kupiłem zamiennik z tego linku http://allegro.pl/audi-q5-08-12-ramie-wycieraczki-tyl-pioro-i5130511010.html Pasuje bez problemu na trzpień od b6, zbiera ładnie i przy okazji lepiej wygląda niż ori od b6
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Wycieraczka od Q5 pasuje P&P i zbiera idealnie
-
Whiti obserwuje zawartość Spoty wrocławskie
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Nowe felgi już czekają na sezon letni Lotka jest oryginalna lecz z b7, pasuje bez problemu ale po lekkim docięciu pod światło stop. Dzięki, lampy oklejone są zwykłą przyciemniającą folią do lamp. Można jeszcze użyć sprayu ale przy folii jest taki plus, że w każdej chwili można zerwać i cieszyć się oryginalną lampą
-
Spoty wrocławskie
Może jutro coś zorganizujemy późnym wieczorkiem? Są jacyś chętni ?
-
Spoty wrocławskie
Chętny ktoś dzisiaj gdzieś się spotkać w fajnym miejscu i poćwiczyć poślizgi
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Prosiłbym o pomoc w zakupie przejściówki na AUX. Mam Concerta II i czy ta przejściówka z aukcji zadziała mi jak wepnę zamiast zmieniarki ? http://allegro.pl/adapter-aux-jack-mfd-skoda-vw-audi-seat-ford-i5732299997.html
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Strasznie ciężko utrzymać końcówki w czystości no ale co zrobić, diesel musi dymić Czarny sufit musi poczekać Lotka zamontowana, nie obyło się bez problemów ze spasowaniem bo jest z B7 ale wyszło w miare estetycznie Autko nawoskowane czeka na pierwsze śniegi i zabawę Quattro
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Popatrz sobie jeszcze na listwy z pianki PUR, materiał jest dużo lepszy niż laminat. Sam u siebie takie zamontowałem i na razie nie narzekam, nic nie odstaje, nie pęka i pasuje pod oryginalne otwory. Producent zapewniał że nie będzie się nic z tym działo po dłuższym czasie i podobno daje 2 lata gwarancji ale jak z tym jest to juz nie wiem
-
Sprężyny z Quattro do ośki
Witam, mój znajomy potrzebuje komplet sprężyn do swojej b6 1.9tdi avant. Zaoferowałem mu, że mam takie na zbyciu ale ja mam z Quattro a on ma ośkę. I teraz moje pytanie, czy podejdą te moje sprężyny do jego auta, ew. jakie mogą być skutki takiego wyboru?
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Sufit jest w planach, na razie chce skończyć wszystko z zewnątrz tzn. tylny zderzak z Ulterami i lotka Witam, Nareszcie udało się skompletować wszystkie rzeczy potrzebne na modyfikacje tyłeczka Wpadł zderzak od 1.8 oraz dwie końcóweczki Ulter 90mm Dodatkowo już do mnie idzie lotka więc na dniach będzie montaż
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Na żywo wygląda o niebo lepiej, to jest aluminiowe i idealnie wpasowuje się w delikatne zagłębienie nawiewu
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Dzięki, odpukać nic poważnego sie nie dzieje i niech tak pozostanie na wieki wieków
-
Spoty wrocławskie
Ja też podjadę na chwilkę