Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

2wpqesx.jpg

Pragnę przedstawić Wam moje oczko w głowie

Autko z 2003 roku z przebiegiem ok. 233 tys
Silnik: 1.9TDI (AVF) po delikatnym chipie z ABT (ok.170KM) Quattro :D
Lakier: LZ9W - EBONY SCHWARZ PEARL

Wyposażenie nie należy do najbogatszych ale przecież trzeba mieć co dokładać z nowych rzeczy
- 6 x Airbag
- ESP, ABS
- 4 szyby w prądzie
- klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa
- sportowa, 3-ramienna kierownica
- sportowe fotele
- radio Ori Concert II
- wspomaganie kierownicy
- lampy ksenonowe
- chromy wokół szyb

Z zewnątrz zrobione zostało już:
- doły zderzaków w kolorze nadwozia
- przyciemnione szyby
- listwy drzwiowe od S4 w czarnym macie
- koło 17"
- dokładka przedniego zderzaka
- czarny grill i znaczek OOOO
- wycieraczka od Q5
- kompletnie nowe zawieszenie ( wahacze, drążki)
- sprężyny obniżające Eibach Pro Kit wraz ze sportowymi amortyzatorami
- przyciemnione tylne lampy i kierunki
- profesjonalna korekta lakieru

Wewnątrz niewiele zmian:
- lusterko wsteczne od s-line
- oświetlenie drzwi po otwarciu
- dekory led :D
- diody w podsufitce oświetlające wnętrze

Co do planów to mam jak każdy inny, zobaczymy tylko na co budżet pozwoli :P
- większe koło - Już czeka w garażu na wiosnę :banan:
- lotka na klapę - DONE
- zderzaki od s-line
- tylni zderzak pod 2 rury i końcówki Ultera 90mm - DONE
- czarna podsufitka od s-line

- montaż podświetlenia przestrzeni nóg - DONE

- Adapter AUX do radia - DONE


Na koniec przedstawiam kilka zdjęć do oglądania i komentowania :)
3477chw.jpg

2hf88ko.jpg

o5e0qo.jpg

14cqukp.jpg

v5l8pg.jpg

19t6kw.jpg

23vye0g.jpg

mh8tn5.jpg

e87o81.jpg

Edytowane przez Whiti

Opublikowano

Cześć, bardzo ładna sztuka czekamy na zdjęcia po przeróbkach ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Widze że już troche pomodzone ..powodzenie w dalszej pracy nad Audiolą ! :D

Opublikowano
  • Autor

Już od jakiegoś czasu po troszku coś tam modziłem inspirując się klubowymi autami a dopiero teraz znalazłem czas na założenie tematu :D

Opublikowano

hej autko godne uwagi powodzenia w modach oraz bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, odpukać nic poważnego sie nie dzieje i niech tak pozostanie na wieki wieków :D

Opublikowano

bedzie służyć jakie plany dalsze

Opublikowano

Czy ja dobrze widze , czy okleiłeś nawiewy jakąś srebrną folią :facepalm: . Wiem że każdy ma swoje jakieś tam indywidualne pomysły ale jak dla mnie trochę to wiejskim tjuningiem zalatuje

Opublikowano

To Miszka co powiesz o tym:

https://www.facebook.com/AudiPL/photos/pcb.767087643401697/767087533401708/?type=3&theater

https://www.facebook.com/AudiPL/photos/pcb.767087643401697/767087530068375/?type=3&theater

Sory za offtop.

Mnie osobiscie sie podoba. Mogloby to bardziej wpadac w szczotkowane aluminium i pasowac do dekorow.

Edytowane przez Rederyk78

Opublikowano
  • Autor

Na żywo wygląda o niebo lepiej, to jest aluminiowe i idealnie wpasowuje się w delikatne zagłębienie nawiewu :)

Opublikowano

A tak z ciekawości gdzi kupowałeś te nakldki . Może być priv.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sufit jest w planach, na razie chce skończyć wszystko z zewnątrz tzn. tylny zderzak z Ulterami i lotka :D


Witam,

Nareszcie udało się skompletować wszystkie rzeczy potrzebne na modyfikacje tyłeczka :D

Wpadł zderzak od 1.8 oraz dwie końcóweczki Ulter 90mm :kox:

Dodatkowo już do mnie idzie lotka więc na dniach będzie montaż :banan:

ab9e3b188031f.jpg
9e85402dd1b25.jpg

Opublikowano

Fajna A4 :)
Ja moze także w ten weekend w końcu zgram się z moim "spawaczem" i u siebie w końcu zamontuje Ultera :D
Czekam na fotki z lotką :)
Listwy w tym czarnym macie fajnie się prezentują :)

Opublikowano

Elegancka sztuka. Czarny sufit zrobi robotę; też się nad nim zastanawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Strasznie ciężko utrzymać końcówki w czystości no ale co zrobić, diesel musi dymić :D

Czarny sufit musi poczekać


Lotka zamontowana, nie obyło się bez problemów ze spasowaniem bo jest z B7 ale wyszło w miare estetycznie :D

Autko nawoskowane czeka na pierwsze śniegi i zabawę Quattro :banan:

594500774db50ba459281dc2b719851937f29cec
771966465ed520953179c69faa381befee1527da

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ładne a4, chociaż felgi nie w moim guście :P

Lota ori czy z allegro? Też zastanawiam się nad nią i nie chciał bym kupić badziewia, którego nie da się dopasować

Opublikowano

Czym dokładnie przyciemniłeś lampy??

Wygląda zacnie

Opublikowano
  • Autor

Ładne a4, chociaż felgi nie w moim guście :P

Lota ori czy z allegro? Też zastanawiam się nad nią i nie chciał bym kupić badziewia, którego nie da się dopasować

Nowe felgi już czekają na sezon letni :D

Lotka jest oryginalna lecz z b7, pasuje bez problemu ale po lekkim docięciu pod światło stop.

Czym dokładnie przyciemniłeś lampy??

Wygląda zacnie

Dzięki, lampy oklejone są zwykłą przyciemniającą folią do lamp. Można jeszcze użyć sprayu ale przy folii jest taki plus, że w każdej chwili można zerwać i cieszyć się oryginalną lampą :)

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzewam baaardzo starego kotleta :) 

Od czasu kiedy założyłem temat na tym forum Audi trochę przeszło lecz nic nie może trwać wiecznie i aktualnie idzie na sprzedaż ? Pora przesiąść się na coś nowszego i szybszego...

Link do ogłoszenia, oczywiście drobna negocjacja wchodzi w grę ale autko warte zainteresowania:  

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-avf-quattro-6-biegow-krajowy-bezwypadkowy-1-wlasciciel-ID6AfiKk.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.