-
gaz do 1.8t quattro
No właśnie tak chciał ale powiem mu że ja tak nie chcę ;-) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
gaz do 1.8t quattro
Dzięki bardzo Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
gaz do 1.8t quattro
Siema mam pytanko orientujesz się może jak to jest z tym redaktorem kme silver. Gazownik powiedział mi że nie ma sensu zakładać przewodów miedzianych 08 bo reduktor oryginalnie ma wejście 06 i tak to nic nieda bo trzeba robić przejście z 08 na 06?Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Cześć, bardzo ładna sztuka czekamy na zdjęcia po przeróbkach ;-) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Adrian i jestem szczęśliwym użytkownikiem audi a4 b7 1.8t quattro. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
-
[B5 AEB] Silidny warwsztat
Ja też mam blisko i chętnie się dowiem pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Filtr stożkowy do A4 B7 2.0TDI BPW
A czy to się tyczy tylko diesla czy 1.8t też? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko mam na imię Adrian. Do tej pory jeździłem A4 b7 1.9tdi 2006, mam zamiar nabyć A4 b7 1.8 t quattro 2007 pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
adrian.orlik1982
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta